НОВИНИ ДНЯ: На вихідні в Україні прогнозують до +4°, подекуди сніг і дощ  Як російський серіал зомбує українську молодь – Мінкульт б'є на сполох  Що буде з цінами на бензин, дизель та автогаз: прогноз до кінця року  9 грудня мороз, але до відлиги недалеко. Синоптик дала прогноз в Україні  Якщо США не підтримають допомогу Україні, посміхатимуться лише Путін і Сі Цзіньпін, - Кемерон  До ЗСУ за оголошенням: чи відрізнятимуться умови у рекрутованих та мобілізованих  Індія вимагає "гнучкості" в санкціях G7 проти російських алмазів, - Reutersвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.09.2023 1326

Вчені відтворили виникнення життя у Всесвіті

Дослідники створили кілька планетарних умов у пробірці.

bfcd112ae3265986a09c71b2fde9abe8_26.09.23

Вчені дійшли висновку, що існують сотні шляхів, якими могло б розвиватися життя у Всесвіті. Пише ТСН. 

Про це пише IFLScience.

Автори дослідження зазначають, що людству навряд чи вдасться коли-небудь дізнатися, що саме сталося на планеті, щоб зародити життя. Однак учені створили кілька планетарних умов у пробірці, що дасть змогу зрозуміти, як узагалі могла розвиватися динаміка підтримання життя.

Під час дослідження вчені використовували елементи періодичної таблиці та виявили 270 комбінацій молекул з автокаталітичними властивостями. Науковці зазначають, що вони зосередилися на пошуку реакцій співпропорціонування, які виробляють кілька копій одних і тих самих молекул. Водночас чим більше молекул утворюється, тим швидше протікає реакція.

Раніше повідомлялося, що життя на нашій планеті з'явилося приблизно 3,7 млрд років тому. Тоді перші мікроорганізми жили на Землі, яка отримувала менше світла Сонця, ніж наразі. Тому вважається, що на планеті мало бути дуже холодно. Але всі дані вказують на те, що на ранній Землі все ж було тепло. І, найімовірніше, це тепло підтримувалося за рахунок метану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вчені відтворили виникнення життя у Всесвіті 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
26.09.2023 1326
Еще материалы раздела «Суспільство»