НОВИНИ ДНЯ: Розкішні ялинки, іграшкова кондитерська, олені і 142 тисячі вогників: як прикрасили Білий дім до Різдва  “Нікчемна пародія на демократію”: аналітики The Telegraph про те, як Захід може дестабілізувати режим Путіна  Ігнат підтвердив, що в травні Patriot збив над Брянською областю пʼять російських літаків  Є вітаміни чи ні. Експерт розповіла, чи корисні насправді відварені овочі  Безглузда торгівля в рупіях: Росія не може продавати нафту до Індії, - Reuters  Відомий політолог назвав найбільшу загрозу для України у разі відставки Залужного  Скільки хліба, цибулі потрібно на один кілограм фаршувсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
28.09.2023 307

Як отримати кредит під заставу нерухомості?

Багато хто сьогодні обирає саме кредит під заставу нерухомості через його вигоду. Чому? По-перше, для Вас доступна дуже велика сума грошей, по-друге, відсоткова ставка за таким кредитом помітно нижча, ніж, наприклад, якщо брати звичайний споживчий кредит.

Найбільшу популярність заставні позики мають у Києві та Київській області. За межами столиці, до речі, останнім часом % заставного кредитування постійно зростає через збільшення ліквідності нерухомості. Де сьогодні краще брати такий кредит? Проаналізуємо…

Де можна взяти кредит під заставу нерухомості?

Кредит під заставу нерухомості у Київській області Ви можете оформити як у банку, так і у приватній фінансовій компанії. Відразу зазначимо, що МФО (мікрокредитори) такі продукти не пропонують, це пов'язано з коротким терміном погашення та невеликою сумою позики.

Умови у банку та у приватній фінансовій організації, звичайно ж, відрізняються, особливо помітно це стало після запровадження військового стану. Загалом у приватного інвестора кредит отримати набагато простіше, та й сама процедура проходить набагато швидше, але давайте розбиратися в нюансах.

Головні недоліки кредиту у банку у 2023 році

Чому кредит під заставу нерухомості у Київській області краще оформляти у приватній фінансовій компанії? З багатьох причин…

Мінуси заставного кредитування у банках України у 2023 році:

·         Обмежена кількість пропозицій;

·         Невелика сума – максимум 40-50% від ціни вашої нерухомості;

·         Забюрократизованість:

·         Потрібне офіційне працевлаштування та довідка про доходи;

·         Жорсткі вимоги до рівня доходу, складу сім'ї, віку позичальника;

·         Додаткові інструменти захисту кредитних коштів, наприклад плаваюча ставка, комісії, штрафи, платні послуги фахівців.

Kred_28.09.23_1

Кредит під заставу нерухомості в Київській області та столиці

Шукаєте, де взяти кредит під заставу нерухомості у Київській області з адекватними умовами? Зараз компанія №1 у цій сфері - це "Банкнота". Цей кредитор вже багато років надає фінансову підтримку на території столиці та всієї Київської області, і має бездоганну репутацію.

Які умови?

Ставка - щомісячна лише 1.5%;

Сума – до 80% від ціни нерухомості (15 000 000 гривень);

Термін погашення – до 5 років.

Оформляйте кредит під заставу нерухомості в Київській області всього за кілька кліків на сайті "Банкнота", і отримайте гроші готівкою того ж дня. Консультацію спеціаліста можна отримати за телефоном +38-063-930-99-99.

Оценка материала:

5.00 / 1
Як отримати кредит під заставу нерухомості? 5.00 5 1
Прес-релізи / Фінанси
28.09.2023 307
Еще материалы раздела «Фінанси»
 • Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ

  Вміння вчасно задовольняти потреби клієнтів — чи не найважливіша вимога до кожного бізнесу в Україні. Це також стосується і банків, які мають реагувати на попит та пропонувати бізнесу нові актуальні послуги.

  Фінанси 24.11.2023 307
 • Відкриття Кав'ярні під Ключ: Шлях до Успіху з Grade Coffee Відкриття Кав'ярні під Ключ: Шлях до Успіху з Grade Coffee

  Мрієте про свою кав'ярню, але не знаєте, з чого почати? Дослідіть шлях до успішного бізнесу в індустрії кави з Grade Coffee. Від підготовки до запуску до додаткових маркетингових стратегій дізнайтеся, як створити унікальний кавовий простір, який підкорить серця клієнтів.

  Фінанси 24.11.2023 224
 • Как и где можно получить кредит без отказа? Как и где можно получить кредит без отказа?

  В большинстве случаев заёмные средства необходимы для решения проблем, требующих срочности (оплата медицинских услуг, внесение аванса за обучение, приобретение важной бытовой техники и т.д.). Отсюда важным фактором выступает не столько перспектива взять кредит, сколько возможность получить его максимально быстро, удобно и без отказа. Эти потребности удовлетворяет такая финансовая услуга, как микрозайм. Микрозаймы в Украине предоставляют микрофинансовые организации (МФО).

  Фінанси 21.11.2023 70
 • Основы криптотрейдинга для начинающих Основы криптотрейдинга для начинающих

  Криптотрейдинг представляет собой сложный мир, где трейдеры пытаются извлечь прибыль из колебаний цен криптовалют.

  Фінанси 08.11.2023 136
 • Розкриваємо світ майнінгових контрактів: починаючи з $10 Розкриваємо світ майнінгових контрактів: починаючи з $10

  По мере расширения мира криптовалют, процесс добычи этих цифровых активов становится все более сложным, требуя больше вычислительной мощности. Этот сдвиг побудил многих людей, которые ранее добывали криптовалюты с использованием собственного оборудования, пересмотреть свой подход. Высокие затраты на электроэнергию и износ оборудования заставили их искать альтернативные решения. Одним из всё более привлекательных вариантов стал майнинг в облаке.

  Фінанси 06.11.2023 268