НОВИНИ ДНЯ: Перша у світі. В Україні запускають базу даних іноземних компонентів у зброї РФ  На вихідні в Україні прогнозують до +4°, подекуди сніг і дощ  Як російський серіал зомбує українську молодь – Мінкульт б'є на сполох  Що буде з цінами на бензин, дизель та автогаз: прогноз до кінця року  9 грудня мороз, але до відлиги недалеко. Синоптик дала прогноз в Україні  Якщо США не підтримають допомогу Україні, посміхатимуться лише Путін і Сі Цзіньпін, - Кемерон  До ЗСУ за оголошенням: чи відрізнятимуться умови у рекрутованих та мобілізованихвсі новини дня
Політика
Україна
03.10.2023 314

РФ збільшує атаки по Україні дронами-камікадзе. Ігнат пояснив причини такої тактики

Росія останнім часом стала використовувати дрони-камікадзе для атак по Україні більш активно. На це є кілька причин.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву полковника, речника Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната під час телемарафону.

"Чому вони збільшують (атаки, - ред.) "Шахедами"? Тому що це легше, швидше, дешевше. Тому вони зосередилися на виробництві саме ударних БПЛА. Ракети швидко не вдасться виготовляти. Тим паче якщо санкції будуть посилюватися, а головне контроль наших партнерів за їх дотриманням", - пояснив він, зазначивши, що технології, закладені і в "Шахедах", і в ракетах саме західні.

Спікер також підкреслив, що не слід вважати, що нібито ракети мало ефективні.

"Ракета летить точно, далеко і швидко. І я б не сказав, що її легше збити. Тут все в досвіді й у силах та засобах, які розташовані в тому чи іншому районі. На сьогоднішній день протиповітряна оборона зосереджена на захисті об'єктів критичної інфраструктури, військових об'єктів міст мільйонників та інших міст, які атакує ворог. Де ворог частіше має потенційно завдавати ударів, там буде більше зосереджено сил та засобів", - пояснив механізм розташування ППО Ігнат.

Для більш повного розуміння він навів приклад Києва.

"Скільки вона (столиця, - ред.) зазнала ударів за цю війну. От власне тому не можна вважати, що ракети легше збивати. Відсоток збиття і "Шахедів", і ракет приблизно однаковий. Це різні типи повітряних цілей. І для кожної з них є свої засоби, які повинні працювати в тому чи іншому місті", - констатував військовий.

Про те, що Росія стала інтенсивніше використовувати дрони-камікадзе для обстрілів території України, Ігнат констатував ще наприкінці вересня. Тоді спікер зазначав, що ворог має можливість виробляти і власну продукцію, що стосується ударних безпілотників.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ збільшує атаки по Україні дронами-камікадзе. Ігнат пояснив причини такої тактики 5.00 5 2
Політика / Україна
03.10.2023 314
Еще материалы раздела «Україна»