НОВИНИ ДНЯ: Сі Цзіньпін почав масштабну чистку армії: під слідством головні генерали Китаю  Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогноз  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати новевсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
13.10.2023 1812

Зіткнення крижаних гігантів призвело до появи однієї планети, яка в сотні разів більша за Землю

Вчені вперше спостерігали наслідки такої катастрофічної події.

76260e9df10759028632badc62f82395_13.10.23

Учені вперше змогли побачити світло, яке залишилося після катастрофічного зіткнення двох величезних крижаних планет, розміром з Нептун у зоряній системі на відстані 3600 світлових років від нас. Пише ТСН. 

Про це пише Live Science.

Вчені вважають, що в цій зоряній системі зіткнулися дві планети розміром з Нептун. Унаслідок зіткнення двох планет утворилася одна величезна гаряча планета, яка в сотні разів більша за Землю та її температура становить 700 градусів Цельсія. А з уламків, що залишилися, сформуються супутники нового об'єкта.

Астрономи заявили, що вони вперше спостерігали наслідки такої катастрофічної події, адже ніколи ще не вдалося виявити світло, що випромінюється новим космічним об'єктом, який виник після злиття двох планет.

Раніше група астрономів оголосила про те, що вони виявили за межами пояса Койпера 12 нових об'єктів, що вказує на існування другого пояса Койпера, а значить регіону Сонячної системи, про який ми ще не знали.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зіткнення крижаних гігантів призвело до появи однієї планети, яка в сотні разів більша за Землю 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
13.10.2023 1812
Еще материалы раздела «Суспільство»