НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Аеропорт "Бориспіль" готують до відкриття: коли можуть відновитися польоти і хто має сказати "так"  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Як саме померли динозаври: нове дослідження вчених  Іноземці зможуть служити у Нацгвардії. Зеленський підписав указ  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байденвсі новини дня
Бізнес
Технології
22.10.2023 322

Мотошоломи та стандарти безпеки: що потрібно знати перед покупкою

Мотошолом - невід'ємна частина екіпіровки будь-якого мотоцикліста. Він не просто допомагає створити образ та захистити від негоди, але й є критичним засобом забезпечення безпеки під час катання на мотоциклі. Перед тим як придбати мотошолом, важливо ознайомитися з вимогами стандартів безпеки та визначити оптимальний варіант для ваших потреб - говрять співробітники компанії Мотозілла.

1. Стандарти безпеки: що це означає?

Стандарти безпеки встановлюють вимоги до конструкції та властивостей мотошолому з метою надання найвищого рівня захисту. Україна використовує стандарт ECE (Европейська економічна комісія), який встановлює обов'язкові вимоги до мотошоломів для країн Європейського Союзу.

2. Позначення ECE: що важливо знати?

Кожен мотошолом, що відповідає стандарту ECE, має специфічне позначення, зазвичай розташоване на внутрішній частині шолому. Це позначення містить серійний номер, виробника та дату виготовлення. Переконайтеся, що мотошолом має це позначення перед покупкою.

3. Розмір гравітації: найважливіший параметр

Невірно підібраний розмір мотошолому може суттєво знизити його ефективність. Щоб обрати правильний розмір, виміряйте обхват голови у найширшій точці чола. Розмір мотошолому вказаний у сантиметрах.

4. Тип та призначення

Існують різні типи мотошоломів, призначені для різних видів катання. Наприклад, спеціалізовані мотошоломи для мотокросу відрізняються від шосейних чи туристичних моделей. Вибирайте мотошолом, який найкраще відповідає вашому стилю катання.

5. Матеріали та конструкція

Мотошоломи виготовляються з різних матеріалів, таких як полікарбонат, склофібри та композити. Вони мають різну вагу та міцність. Оберіть мотошолом, який найкраще відповідає ваший потребам та передбачуваному типу катання.

Заключні слова

Обираючи мотошолом, слід керуватися не лише дизайном та комфортом, але й важливими параметрами безпеки та відповідністю стандартам. Ваша безпека на дорозі - це завдання першочергового значення, тож оберіть мотошолом, який надасть вам найвищий рівень захисту.

Запам'ятайте, що правильно обраний мотошолом може врятувати ваше життя. Він - невід'ємна частина вашої безпеки на дорозі. Мотошолом - невід'ємна частина екіпіровки будь-якого мотоцикліста. Він не просто допомагає створити образ та захистити від негоди, але й є критичним засобом забезпечення безпеки під час катання на мотоциклі..

Оценка материала:

5.00 / 4
Мотошоломи та стандарти безпеки: що потрібно знати перед покупкою 5.00 5 4
Бізнес / Технології
22.10.2023 322
Еще материалы раздела «Технології»