НОВИНИ ДНЯ: Весна 2024 в Україні: коли прийде, якою буде погода та чи будуть її перепади  Буданов і Малюк заінтригували: чи дійсно Кримському мосту нарешті прийде гаплик  Дрон окупантів переслідував кортеж Бербок на Миколаївщині – у Німеччині підтвердили  Прикраса столу: салат з креветками, авокадо та помідорами  Американське ЦРУ підтримує в Україні секретні бази спостереження за Росією, - NYT  Салат із печінки тріски з сиром та перепелиними яйцями: класичний рецепт  Нетаньяху звинуватив США у недостатній підтримці Ізраїлювсі новини дня
Прес-релізи
Транспорт
01.11.2023 280

Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс

Технічний процес не стоїть на місці та стосується всіх сфер діяльності, а тому логістика не є винятком із правил. Команда спеціалістів Укрвіпсервіс активно цікавиться сучасними тенденціями у міжнародній логістиці, завдяки яким вдасться налагодити регулярне постачання товарів з мінімальними ризиками.

Особливий вплив на сферу логістики був помічений завдяки використанню цифрових технологій. Новий цифровий формат практично повністю переформатував логістичний ланцюжок:

- було змінено багато важливих процесів;

було змінено канали пересування вантажів;

змінилися формати поставок, а також процесів управління цими поставками.

На сьогоднішній день основними лідерами стають ті логістичні компанії, які вкладають величезну кількість сил, часу та фінансів у розвиток цифрових технологій.

Однак розвиток цих технологій також висуває певні умови до компаній: наприклад, високий рівень організації всіх постачань будь-яких видів товару. До таких поставок висуваються такі умови – багатоканальність, швидкість, точність. Не менш важливим аспектом вважається і прозорість усіх процесів, які включені в логістичну діяльність.

Екологічна логістика: що це і для чого?

Вивчаючи популярні тенденції у логістиці міжнародного рівня, складно не звернути увагу на зелену чи екологічну логістику. Основне завдання такої логістики полягає у мінімізації впливу логістичного ланцюга на навколишнє середовище. Це досить поширений напрямок з огляду на активну боротьбу з основними факторами, що впливають на забруднення екології у світі.

Зелена логістика має на увазі використання безпечних видів транспорту. Тому при замовленні морських перевезень на сайті https://www.uvs.in.ua/ua/mizhnarodni-morski-perevezennya/, потрібно враховувати не тільки всі види транспортних засобів, що беруть участь у доставці, але й паливо, на якому вони пересуваються .

Зелена логістика набирає все більших оборотів у світі за рахунок трьох основних переваг:

1. Висока рентабельність у довгостроковій перспективі.

2. Налагодження нових партнерських відносин.

3. Задоволені та лояльні клієнти.

Таким чином сучасна логістика вже давно перестала бути просто бізнесом. Дедалі більше компаній і підприємств роблять особливий внесок у те, щоб зберегти довкілля, знайшовши найбільш підходящі та безпечні варіанти транспортування товарів. В результаті немає необхідності в тому, щоб відмовлятися від ведення свого бізнесу, достатньо «налаштувати» роботу фірми з турботою про екологію.

Оценка материала:

5.00 / 3
Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс 5.00 5 3
Прес-релізи / Транспорт
01.11.2023 280
Еще материалы раздела «Транспорт»
 • Ремонт авто на СТО у Львові - як знайти якісну автомайстерню? Ремонт авто на СТО у Львові - як знайти якісну автомайстерню?

  Обираючи СТО для ремонту автомобіля у Львові, ви стикаєтеся з великою кількістю варіантів. Як вибрати надійне місце, яке не тільки відновить ваше авто, але й забезпечить йому довговічність і безпеку? Цей вибір може суттєво вплинути на вашу подальшу водійську досвід та фінансове благополуччя. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, на які варто звертати увагу, щоб ваше рішення було інформованим та обґрунтованим.

  Транспорт 27.12.2023 268
 • Porsche представляє Cayenne E-Hybrid — автомобілі для щоденних викликів Porsche представляє Cayenne E-Hybrid — автомобілі для щоденних викликів

  Porsche Cayenne E-Hybrid — це не просто автомобіль, це символ стилю, потужності та екологічності. При виборі цієї моделі, варто враховувати декілька ключових факторів, що відповідають вашим потребам та стилю життя.

  Транспорт 11.12.2023 731
 • Пневматичні системи для транспортування зерна Пневматичні системи для транспортування зерна

  Розглядаючи можливості для побудови нової або модернізації існуючої інфраструктури для зберігання та транспортування зерна варто порівняти наявні технічні рішення. На сьогоднішній день використовуються 3 типи транспортування зерна - шнекові, конвеєрні та пневматичні. Інколи в рамках однієї інфраструктури можуть на різних ділянках використовуватись всі три типи. Але для сучасних елеваторів здебільшого використовують саме пневматичні системи.

  Транспорт 27.11.2023 326
 • Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв

  Перед подорожжю платними дорогами Словаччини, українським водіям важливо дізнатися ціну зеленої карти, яка є обов'язковою для міжнародних поїздок. Це дозволить підготуватися до поїздки та уникнути неприємних сюрпризів. У цій статті ми роз'яснимо суть системи оплати доріг у цій країні та надамо корисну інформацію, яка гарантує безпроблемну та приємну поїздку по території Словаччини.

  Транспорт 21.11.2023 414
 • Все о минитракторах Донг Фенг Все о минитракторах Донг Фенг

  Минитрактора Dongfeng пользуются спросом среди покупателей, так как эта компания предлагает широкий ассортимент товаров различных модификаций. Все они обладают своими конкретными характеристиками и особенностями, поэтому выбор необходимо осуществлять из расчета планируемых операций, площади участка, а также из собственных предпочтений.

  Транспорт 30.10.2023 155