НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Аеропорт "Бориспіль" готують до відкриття: коли можуть відновитися польоти і хто має сказати "так"  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Як саме померли динозаври: нове дослідження вчених  Іноземці зможуть служити у Нацгвардії. Зеленський підписав указ  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байденвсі новини дня
Бізнес
Технології
01.11.2023 276

Маск вважає, що штучний інтелект може призвести до вимирання людства

Ілон Маск застерігає, що штучний інтелект (ШІ), якщо його запрограмують екологічні активісти, може призвести до вимирання людства.

Про це повідомляє BBC.

Виступаючи у вівторок у подкасті коміка Джо Рогана, Маск сказав, що деякі люди використовуватимуть цю технологію, щоб захистити планету, покінчивши з людським життям.

Маск виступив напередодні саміту з безпеки штучного інтелекту у Великій Британії, який зараз триває, де він має зустрітися з прем’єр-міністром Ріші Сунаком.

Багато експертів вважають такі застереження надмірними.

Ілон Маск сказав, що його коментарі були породжені страхом, що екологічний рух "зайшов занадто далеко".

"Якщо ви починаєте думати, що люди погані, то природний висновок з цього — люди повинні вимерти", — сказав він.

"Якщо ШІ буде запрограмований прихильниками екологічних рухів, його корисною функцією буде вимирання людства…", - зазначив Маск.

"Ми закликаємо до глобальної співпраці, щоб обмінюватися знаннями та робити технології ШІ доступними для громадськості", — сказав він.

"Країни, незалежно від розміру та потужності, мають рівні права на розробку та використання ШІ. Ми повинні збільшити представництво та голос країн, що розвиваються", — додав Маск.

Оценка материала:

5.00 / 1
Маск вважає, що штучний інтелект може призвести до вимирання людства 5.00 5 1
Бізнес / Технології
01.11.2023 276
Еще материалы раздела «Технології»