НОВИНИ ДНЯ: Коли росіяни візьмуть паузу біля Авдіївки та чи є загрози для Покровська: думки експертів  Амбіції Путіна не обмежуються Україною: американський генерал назвав наступну жертву  Весна 2024 в Україні: коли прийде, якою буде погода та чи будуть її перепади  Буданов і Малюк заінтригували: чи дійсно Кримському мосту нарешті прийде гаплик  Дрон окупантів переслідував кортеж Бербок на Миколаївщині – у Німеччині підтвердили  Прикраса столу: салат з креветками, авокадо та помідорами  Американське ЦРУ підтримує в Україні секретні бази спостереження за Росією, - NYTвсі новини дня
Прес-релізи
Транспорт
21.11.2023 414

Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв

Перед подорожжю платними дорогами Словаччини, українським водіям важливо дізнатися ціну зеленої карти, яка є обов'язковою для міжнародних поїздок. Це дозволить підготуватися до поїздки та уникнути неприємних сюрпризів. У цій статті ми роз'яснимо суть системи оплати доріг у цій країні та надамо корисну інформацію, яка гарантує безпроблемну та приємну поїздку по території Словаччини.

Типи словацьких платних доріг: Огляд системи

У Словаччині існує велика, добре збережена мережа автомагістралей і шосе, більшість з яких є платними. Від цих зборів залежить утримання і розширення дорожньої мережі:

- Основні швидкісні траси, що зв'язують великі міста і регіони, називаються автомагістралями (Diačnice). Вони позначаються буквою "D" і номером (наприклад, D1, D2).

Швидкісні магістралі (Rýchlostné cesty) - це дороги, що з'єднують регіональні населені пункти, які позначаються літерою "R" з подальшим номером, наприклад, R1, R2.

Урок за уроком: Як придбати та активувати віньєтку

Для того, щоб користуватися платними дорогами Словаччини, автомобілістам необхідно оплатити віньєтку, яка є еквівалентом дорожнього податку. Нижче наводиться покрокова інструкція з придбання та активації віньєтки:

Місця придбання: Віньєтки продаються в більшості пунктів перетину кордону, на автозаправних станціях і в поштових відділеннях. Можна також знайти електронні віньєтки в Інтернеті.

Типи віньєток: Залежно від ваших потреб у поїздках оберіть 10-денну, місячну або річну віньєтку.

Активація: Щоб скористатися фізичною віньєткою, помістіть її на лобове скло автомобіля. Для активації електронних віньєток необхідно ввести реєстраційні дані автомобіля в момент покупки.

Словацькі дорожні дивацтва: Що потрібно знати

Існує кілька особливостей словацьких доріг, про які необхідно знати водіям:

Обмеження швидкості: Як правило, обмеження становить 110 км/год на автомагістралях та 130 км/год на швидкісних автомагістралях.

Зони відпочинку: У зонах відпочинку, розташованих на рівній відстані одна від одної, є зручності, включно з харчуванням, бензином і туалетами.

Правила безпеки: Суворий контроль за дотриманням правил безпеки, зокрема правил використання ременів безпеки і швидкісного режиму.

Пільги та звільнення для іноземців: Шанси заощадити

Для українських водіїв у Словаччині діють певні пільги та послаблення.

Зниження плати: Вартість віньєтки може бути знижена для деяких видів транспортних засобів, наприклад, екологічно чистих автомобілів.

Винятки: Такі автомобілі, як пожежні машини і машини швидкої допомоги, не зобов'язані платити за проїзд.

На закінчення слід зазначити, що для безпроблемного водіння необхідно знати особливості платних доріг Словаччини. Українським водіям буде легше пересуватися, якщо вони дізнаються всю інформацію перед подорожжю, а також замовлять зелену карту, наприклад у надійному та зручному онлайн сервісі Green Travel.

Оценка материала:

5.00 / 2
Платні дороги Словаччини: Поради та подробиці для українських водіїв 5.00 5 2
Прес-релізи / Транспорт
21.11.2023 414
Еще материалы раздела «Транспорт»
 • Ремонт авто на СТО у Львові - як знайти якісну автомайстерню? Ремонт авто на СТО у Львові - як знайти якісну автомайстерню?

  Обираючи СТО для ремонту автомобіля у Львові, ви стикаєтеся з великою кількістю варіантів. Як вибрати надійне місце, яке не тільки відновить ваше авто, але й забезпечить йому довговічність і безпеку? Цей вибір може суттєво вплинути на вашу подальшу водійську досвід та фінансове благополуччя. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, на які варто звертати увагу, щоб ваше рішення було інформованим та обґрунтованим.

  Транспорт 27.12.2023 268
 • Porsche представляє Cayenne E-Hybrid — автомобілі для щоденних викликів Porsche представляє Cayenne E-Hybrid — автомобілі для щоденних викликів

  Porsche Cayenne E-Hybrid — це не просто автомобіль, це символ стилю, потужності та екологічності. При виборі цієї моделі, варто враховувати декілька ключових факторів, що відповідають вашим потребам та стилю життя.

  Транспорт 11.12.2023 731
 • Пневматичні системи для транспортування зерна Пневматичні системи для транспортування зерна

  Розглядаючи можливості для побудови нової або модернізації існуючої інфраструктури для зберігання та транспортування зерна варто порівняти наявні технічні рішення. На сьогоднішній день використовуються 3 типи транспортування зерна - шнекові, конвеєрні та пневматичні. Інколи в рамках однієї інфраструктури можуть на різних ділянках використовуватись всі три типи. Але для сучасних елеваторів здебільшого використовують саме пневматичні системи.

  Транспорт 27.11.2023 326
 • Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс Тенденції в міжнародній логістиці від компанії УкрВіпСервіс

  Технічний процес не стоїть на місці та стосується всіх сфер діяльності, а тому логістика не є винятком із правил. Команда спеціалістів Укрвіпсервіс активно цікавиться сучасними тенденціями у міжнародній логістиці, завдяки яким вдасться налагодити регулярне постачання товарів з мінімальними ризиками.

  Транспорт 01.11.2023 280
 • Все о минитракторах Донг Фенг Все о минитракторах Донг Фенг

  Минитрактора Dongfeng пользуются спросом среди покупателей, так как эта компания предлагает широкий ассортимент товаров различных модификаций. Все они обладают своими конкретными характеристиками и особенностями, поэтому выбор необходимо осуществлять из расчета планируемых операций, площади участка, а также из собственных предпочтений.

  Транспорт 30.10.2023 155