НОВИНИ ДНЯ: Якою буде погода в березні: прогноз Укргідрометцентру  “Найтупіше, що я чув”: Карлсон несподівано прокоментував своє інтерв’ю з Путіним  Вперше за 20 років: астрономи відкрили три нові супутники в Сонячній системі  Буданов розповів, чи були розбіжності між Зеленським і Залужним  «Пора зустрічати весну». Синоптикиня надала прогноз погоди на 1 березня та попередила, де температура сягатиме +19 градусів  Перший день весни в Україні буде без опадів, вдень до +17°  "Це меседж іншим, щоб не робили жодних спроб": Лукашенко заявив про намір балотуватися і посилив репресіївсі новини дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
22.11.2023 291

Чому оренда сервера — це вигідно та зручно

На етапі побудови компаніями власної мережевої інфраструктури виникає необхідність покупки серверної платформи. За недостатнього бюджету чи необхідності тестування пристрою для порівняння його потужностей з потребами бізнесу хорошим варіантом буде орендувати сервер у провайдера Servak. Завдяки чітко встановленій орендній платі та наданню технічної підтримки впровадження серверного обладнання стане максимально економним та зручним.

Особливості оренди сервера

Залежно від можливостей компанії щодо встановлення обладнання можна отримати в користування фізичний або виділений сервер. В першому випадку пристрій використовується як керуючий елемент мережі і фактично перебуває на території орендаря. Для його повноцінного функціонування потрібно обладнати спеціальну серверну кімнату та впровадити позицію системного адміністратора для обслуговування програмно-апаратного комплексу. Володіння реальною серверною платформою дозволяє встановлювати на неї власне програмне забезпечення, змінювати конфігурацію на свій розсуд, виконувати апгрейд за зростання потреб та передбачає самостійне адміністрування.

Оренда виділеного сервера передбачає його розміщення в спеціалізованому центрі обробки даних. Такий формат дозволяє використовувати обчислювальні потужності провайдера для власних цілей, без необхідності ділити їх з іншими клієнтами.

Переваги виділеного сервера

Багато користувачів вирішують орендувати обладнання з таких причин:

- можливість гнучкого масштабування та збільшення доступу до ресурсів;

 вигода порівняно з покупкою нового обладнання;

доступність вибору топової конфігурації серед асортименту обладнання;

висока швидкість віртуалізації;

підвищення безпеки даних завдяки обмеженому доступу до серверної платформи з боку сторонніх осіб;

збереження інформації у віртуальному сховищі, що виключає їх втрату у разі будь-яких пошкоджень мережевого обладнання.

678_22.11.2023
Перебування виділеного сервера на території провайдера супроводжується створенням спеціальних умов для функціонування пристрою навіть у критичних ситуаціях. За оренди обладнання в інтернет-магазині Сервак завдання щодо його обслуговування переходить до вузькоспеціалізованих фахівців. Це стосується і витрат на підтримку роботи серверів. Ремонт, заміна та апгрейд серверної платформи, оплата комунальних платежів стають відповідальністю провайдера, а не орендаря.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чому оренда сервера — це вигідно та зручно 5.00 5 2
Прес-релізи / IT та зв'язок
22.11.2023 291
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»
 • Особливості просування сайтів Особливості просування сайтів

  Розкручений веб-сайт може стати для свого власника справжнім золотим дном. Наявність топового майданчика – це трамплін до зростання продажів. Адже те що з Мережі можна отримувати готових клієнтів – це факт, що підтверджено на практиці. І необхідно для цього лише мати інтернет-ресурс, який правильно налаштований.

  IT та зв'язок 01.03.2024 228
 • Быстрые шаги к iOS: Курсы по Swift для базового уровня Быстрые шаги к iOS: Курсы по Swift для базового уровня

  Курсы по Swift для базового уровня: iOS разработка для новичков.

  IT та зв'язок 16.02.2024 92
 • Разработка приложений на Андроид для электронной коммерции Разработка приложений на Андроид для электронной коммерции

   Разработка Андроид приложений представляет собой правильную последовательность создания ПО, специально предназначенного для гаджетов, работающих под управлением одноименной операционной системы. Такое ПО варьируется от игр и развлекательных программ до крупных продающих порталов и корпоративных инструментов. Однако Brander предлагает создание приложений под Андроид именно коммерческого типа, которые увеличат ваши продажи, успех и узнаваемость бренда в целом.

  IT та зв'язок 07.02.2024 70
 • Замовити дизайн сайту у веб-студії Krakatets PRO: краще рішення для початку запуску проєктів в інтернете Замовити дизайн сайту у веб-студії Krakatets PRO: краще рішення для початку запуску проєктів в інтернете

  Цифрова веб-студія Krakatets PRO, пропонує вам функціональні та ефективні рішення для вашого бізнесу. З фахівцями вони готові створити для вас веб-сайт, який буде вражати своєю унікальністю та ефективністю. У цій статті ми розглянемо, чому замовлення дизайну сайту від цієї веб-студії - це крок до успіху вашого інтернет-проекту. Детально ознайомитись з усіма параметрами послуги можна на цій сторінці по посиланню - https://krakatets.pro/posluhy/rozrobka-dyzajnu-sajtiv.

  IT та зв'язок 01.02.2024 260
 • Программирование на Python: области применения и кто может его освоить Программирование на Python: области применения и кто может его освоить

  Программист – это IT-специалист, знающий один или несколько языков программирования, в числе которых может быть и Python. Его называют одним из самых простых и легких в изучении языков программирования, но при этом он позволяет выполнять сложные задачи.

  IT та зв'язок 25.01.2024 64