НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
24.11.2023 392

Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ

Вміння вчасно задовольняти потреби клієнтів — чи не найважливіша вимога до кожного бізнесу в Україні. Це також стосується і банків, які мають реагувати на попит та пропонувати бізнесу нові актуальні послуги.

З початку повномасштабного вторгнення банк ПУМБ розробив та покращив одразу декілька послуг для приватних підприємців. Щоб ними скористатися, потрібне лише відкриття банківського рахунку ФОП у ПУМБ. У статті — детальний розгляд кожної послуги.

Онлайн-позика «всеБІЗНЕС»

Для вирішення проблем з нестачею обігових грошей ПУМБ пропонує оформити онлайн-кредит. Вся процедура — від подачі заявки до отримання грошей — відбувається дистанційно, достатньо заповнити стандартизовану анкету онлайн та зачекати погодження кредиту. Подробиці — за посиланням https://www.digital.pumb.ua.

Підприємець може оформити позику з будь-якої точки країни та світу. Максимальна сума — 750 000 грн. Що важливо, кредит «всеБІЗНЕС» доступний навіть новоствореним ФОПам.

Отримані кошти можна спрямувати на:

- оплату послуг та сировини від постачальників;

оновлення та ремонт робочого обладнання;

заробітну плату штатним працівникам.

Гроші можна інвестувати навіть у розширення бізнесу.

Зручні онлайн-платежі зі SMART ОПЛАТА

Надати можливість покупцям розрахуватись за придбані товари чи надані послуги безготівково — сьогодні не додаткова опція, а майже вимога. ПУМБ пропонує встановити сервіс онлайн-оплати через QR-код SMART ОПЛАТА. Для розрахунку за товари та послуги достатньо просканувати код в телефоні (його можна також роздрукувати та розмістити у приміщенні торгового закладу) за допомогою камери смартфона та перейти на інтернет-сторінку оплати.

Це єдиний варіант транзакцій, який працюватиме навіть за вимкнення електроенергії, якщо у покупця немає готівки із собою. Активувати сервіс також можна дистанційно.

c_OnpioEufp3EygT9hmUO7PevRgSi4nylXbbYbuffVqCkOFs2nUBW2k_5gBehHf8-8--c3IBOzNAzpKLSdDvzqS3QEeQ11-PaM9GG5hqkwFgjdTMJT1_oHtdRFY3A1t3FWv2df3ObPK583GMwTBw9GM

Віртуальна картка у смартфоні

Онлайн-аналог пластикової картки у мобільному телефоні зручний для управління фінансами невеликого підприємства. Він повністю повторює можливості стандартної картки та може бути використаний для безконтактної оплати, здійснення переказів на інші рахунки (за перекази на рахунки юридичних осіб комісія не стягується)

Протестувати віртуальну картку можна, відкривши її у інтернет-банкінгу для підприємців ПУМБ Digital Business. Для цього достатньо мати рахунок для ФОП у ПУМБ. Шлях підприємця завжди непередбачуваний. Проте надійний фінансовий партнер розуміє потреби бізнесу і пропонує швидкі варіанти їх задоволення

Оценка материала:

5.00 / 2
Що допоможе малому бізнесу розвиватися: ТОП послуг для ФОПів від ПУМБ 5.00 5 2
Прес-релізи / Фінанси
24.11.2023 392
Еще материалы раздела «Фінанси»
 • Регистрация белизской оффшорной компании - шаг за шагом к безопасности и налоговым преимуществам Регистрация белизской оффшорной компании - шаг за шагом к безопасности и налоговым преимуществам

  Оффшорные компании - это эффективный инструмент для бизнеса, позволяющий снизить налоговую нагрузку и обеспечить конфиденциальность ведения деловой активности. Одной из популярных юрисдикций для регистрации оффшорных компаний является Белиз.

  Фінанси 23.02.2024 51
 • Виведення коштів з рахунку ФОП: що варто знати? Виведення коштів з рахунку ФОП: що варто знати?

  Відкриття та ведення ФОП значно простіше за утримання підприємства. Хоча з організаційного погляду в цих двох процесів є багато спільного. Для фінансової діяльності ФОПу потрібно відкрити поточний рахунок у банку, з якого можна та потрібно здійснювати всі основні розрахунки з контрагентами та виводити кошти.

  Фінанси 20.02.2024 173
 • Основні ідеї та правила обміну криптовалюти в України Основні ідеї та правила обміну криптовалюти в України

  У сучасному глобалізованому світі валютний обмін відіграє ключову роль у сприянні міжнародній торгівлі, подорожах та інвестиціях. Для осіб, які відвідують або проживають в Україні, розуміння тонкощів обміну валюти має вирішальне значення, до речі, одним з найбільш актуальних обмінників з гарним курсом є https://obmify.com/uah-privatbank-to-btc. З появою криптовалюти до ландшафту обміну валюти додано новий вимір. Щоб детально розкрити питання та допомогти навіть новачкам, ми розглянемо нюанси обміну валюти в Україні, з особливим акцентом на обмінниках криптовалюти та їх роботі.

  Фінанси 09.02.2024 168
 • Як організувати прийом платежів для власного бізнесу? Як організувати прийом платежів для власного бізнесу?

  Приймання онлайн-платежів є ключовим елементом сучасного бізнесу і важливим аспектом для зручності та задоволення клієнтів.

  Фінанси 09.02.2024 232
 • ПРРО чи РРО: що обирає сучасний бізнес ПРРО чи РРО: що обирає сучасний бізнес

  Законодавство України зобов’язує фізичних осіб-підприємців (ФОП) 2-4 групи на спрощеній системі оподаткування, а також ФОП та юридичних осіб на загальній системі сплати податків видавати чеки клієнтам під час здійснення розрахункових операцій. То ж сучасний бізнес потребує ефективних рішень для управління та обліку, а питання вибору між програмним та стаціонарним касовим обладнанням стає ключовим для багатьох підприємців. У цій статі ми розкажемо про переваги та недоліки використання РРО та ПРРО, щоб допомогти вам прийняти зважене рішення.

  Фінанси 16.01.2024 410