НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
28.11.2023 307

Нацбанк анулював ліцензії двох фінкомпаній

Національний банк України анулював ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових послуг ТОВ «Фінансова компанія «Новий світ» (Харків) та ТОВ «Суплайєрплюс Україна» (Київ).

Причиною такого рішення стало неусунення компаніями раніше виявлених порушень ліцензійних умов, повідомляється на сайті регулятора.

В НБУ нагадали, що 28 серпня 2023 року до ФК «Новий світ» застосовано запобіжний захід впливу за неподання звітності за два звітні періоди, який компанія мала усунути до 29 вересня 2023 року.

До ТОВ «Суплайєрплюс Україна» захід впливу було застосовано 18 вересня 2023 року внаслідок невиконання вимог законодавства щодо підтримання протягом строку дії ліцензії мінімально встановленого розміру власного капіталу за другий квартал 2023 року (станом на 30 червня 2023 року).

Компанія зобов’язана була усунути порушення та причини його виникнення у строк до 19 жовтня 2023 року, а також подати до НБУ звіт про усунення порушення та завірені належним чином підтверджувальні документи. Порушення усунуто не було.

Такі рішення Комітет з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг центробанку ухвалив 27 листопада 2023 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нацбанк анулював ліцензії двох фінкомпаній 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
28.11.2023 307
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»