НОВИНИ ДНЯ: Після 8 лютого життя почне радувати: у цих 3 знаків зодіаку великі перспективи  Удар по полігону з "Орєшніком": Генштаб відзвітував про наслідки  За ким "полюють" роботодавці: які професії стали найзатребуванішими в Україні  Що готує Росія на фронті: в ISW розкрили задум окупантів  Погода на 6 лютого: де в Україні замість морозу очікується плюсова температура та опади  Зеленський розкрив оновлені цифри втрат України у війні з РФ  Європа дає Україні 90 мільярдів євро: чи вистачить цих грошей для перемогивсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
01.12.2023 1662

Київ запровадить матеріальне заохочення для мобілізованих киян – 30 тисяч гривень, - Кличко

З грудня Київ запровадить заохочувальні виплати для мешканців міста, які підуть служити до Збройних сил України.

Про це повідомив у Telegram мер столиці Віталій Кличко.

«Київрада на найближчому засіданні розгляне питання матеріального заохочення для киян, які будуть мобілізовані до Збройних сил з грудня. Місто віднайшло кошти для виплат по 30 000 кожному новобранцю», - повідомив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що на попередній сесії Київради були збільшені видатки на ЗСУ за програмою «Захисник Києва». Зокрема, 300 мільйонів гривень додатково передбачено для військових частин, які звернулися за допомогою.

Раніше повідомлялося, що за ініціативою Віталія Кличка Київ збільшив видатки на підтримку сил безпеки та оборони до 6,2 млрд грн у 2023 році.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київ запровадить матеріальне заохочення для мобілізованих киян – 30 тисяч гривень, - Кличко 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
01.12.2023 1662
Еще материалы раздела «Столиця»