НОВИНИ ДНЯ: Командир "Азову" розповів про серйозну проблему в Силах оборони  Шоколадні млинці: оригінальний рецепт  Синоптикиня дала прогноз на початок весни в Україні  Як довести свою непридатність до служби в ЗСУ: пояснення юриста  Зеленський прокоментував замахи на своє життя  24 лютого Україна буде однією з найтепліших країн Європи, однак є небезпечний нюанс  В Україні падають показники народжуваності: в МОЗ повідомили невтішні цифривсі новини дня
Політика
Росія
06.12.2023 428

У РФ дружини мобілізованих пишуть скарги на пряму лінію із Путіним

Вони закликають наслідувати їхній приклад інших родичів мобілізованих.

dcd6eb50e340fe3cf2f29ce1a52dc164_06.12.23

Учасниці регіонального чату родичів мобілізованих розповідають про відправлення СМС на пряму лінію з президентом РФ, що відбудеться 14 грудня. У них вони пишуть про проблеми чоловіків, які перебувають на фронті в Україні. Пише ТСН. 

Про це пише DW.

Близько 30 учасниць самарського чату "Шлях додому" повідомили, що відправили СМС на пряму лінію, поскаржившись на відсутність у мобілізованих відпусток, складну процедуру виплат за поранення та інші проблеми.

Крім того, деякі які учасниці планують відправляти такі повідомлення щодня і закликають наслідувати їхній приклад інших родичів мобілізованих.

Додамо, що сім'ї мобілізованих у Росії останніми місяцями все активніше виступають із вимогою повернути додому чоловіків, які пробули на війні в Україні більше року. Вони вимагають обмежити одним роком граничний термін перебування мобілізованих на війні, комісувати всіх поранених, а також розширити перелік хвороб, через які не можна призувати до армії.

Місцева влада відмовляє родичам у проведенні мітингів по всій Росії, посилаючись на пандемію COVID-19. У Кремлі вимог фактично не коментували.

Нагадаємо, російське Міноборони запропонувало змінити вимоги до здоровʼя призовників на військову службу "з урахуванням досвіду спеціальної військової операції".

Оценка материала:

5.00 / 2
У РФ дружини мобілізованих пишуть скарги на пряму лінію із Путіним 5.00 5 2
Політика / Росія
06.12.2023 428
Еще материалы раздела «Росія»