НОВИНИ ДНЯ: "Божевільний с**ий син": Байден вилаявся на Путіна, згадавши про ядерну загрозу  Росія не може задовольнити свої потреби у боєприпасах для війни в Україні, - Reuters  Оладки з яблуками: класичний рецепт смачного сніданку  Пост генсека НАТО. Politico розповіло чию кандидатуру підтримує Байден  Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Міжнародні та державні свята в березні 2024 року: чи будуть додаткові вихідні  До України йде потепління: синоптик дала новий прогнозвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
10.12.2023 1552

У пустелі вчені виявили новий вид отруйних скорпіонів

Вони не становлять загрози для людей.

9bbc1823d2be3dbb4a0c94855c141a62_10.12.23

У каліфорнійській пустелі вченим вдалося виявити абсолютно новий отруйний вид скорпіонів. Пише ТСН. 

Про це пише Daily Mail.

Дивовижну істоту розміром близько 5,3 сантиметра було вперше сфотографовано серед промислового сміття. Новий вид було названо "скорпіон басейну Тулар" на честь місця, де його виявили.

Зі слів дослідника Пракіта Джайна, ця знахідка виявилася надзвичайно особливою.

Учені зібрали зразки та вивчили їх, вони виявили, що тутешні скорпіони є одним із кількох споріднених скорпіонів, яким вдалося пристосуватися до специфічних і напіввологих регіонів каліфорнійської пустелі.

Забарвлення цього нового виду скорпіонів було вельми різноманітним: від світло-жовтого та коричневого до темнішого помаранчевого та коричневого. Учені також помітили, що представники цього виду мають потужні зубчасті клешні, форма яких різниться залежно від їхньої статі.

Відомо, що цей новий вид отруйний, проте вчені припускають, що вони не становлять загрози для людей.

Нагадаємо, міжнародна група дослідників, які працювали на борту судна Інституту океану Шмідта, виявила нову екосистему під дном Тихого океану на глибині близько 2,5 км. Як виявилося, морські істоти у темряві глибин беруть енергію не від Сонця, а від довколишніх мінералів.

Оценка материала:

5.00 / 2
У пустелі вчені виявили новий вид отруйних скорпіонів 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
10.12.2023 1552
Еще материалы раздела «Суспільство»