<
НОВИНИ ДНЯ: "Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення ще на рік: скільки потрібно платити  До України йде довгоочікуване потепління: коли температура підвищиться до +20°  ЗСУ після отримання допомоги від США можуть почати наступальні дії - військовий експерт  Залужний залишає Україну: все про нову посаду ексголовкома ЗСУ  Чому чоловіків обмежили в консульських послугах і коли їх відновлять: роз'яснення МЗС  Синоптикиня повідомила, коли відступлять холоди і до України повернеться тепло  Тихий співагресор Росії: чотири основні сценарії загроз з боку Лукашенка та Білорусівсі новини дня
Прес-релізи
IT та зв'язок
04.01.2024 374

High Performance Mode на смартфоні: як прискорити пристрій на Android

Смартфони мають різні вбудовані функції для підвищення продуктивності, однією з яких є режим високої продуктивності. Цей режим використовує всі доступні ресурси смартфона для підвищення його продуктивності. У той час як режим енергозбереження заощаджує заряд акумулятора, обмежуючи можливості телефону, режим високої продуктивності робить протилежне, максимізуючи використання ресурсів для підвищення ефективності. Ця функція переважає в нових моделях смартфонів, особливо в пристроях, орієнтованих на ігри, таких як Xiaomi, Redmi, POCO, Huawei, Honor, OnePlus та інших, щоб посилити потужність під час інтенсивних ігрових сесій.

High Performance Mode

Специфіка роботи High Performance Mode зазвичай не розкривається виробниками, але відомо, що при активації цього режиму задіюються лише високопродуктивні ядра процесора телефону на їх максимальній тактовій частоті. Водночас усі фонові процеси вимикаються, щоб сконцентрувати ресурси пристрою виключно на поточному завданні, наприклад, на запуску вимогливої гри або програми.

Однак важливо зазначити, що навіть у режимі високої продуктивності смартфон має свої експлуатаційні обмеження. Виробники встановлюють обмеження, щоб запобігти перегріванню та іншим проблемам, а це означає, що підвищення продуктивності триває лише протягом обмеженого періоду часу, перш ніж пристрій повернеться до звичайної функціональності.

Однією з помітних жертв використання режиму високої продуктивності є підвищене споживання заряду акумулятора через інтенсивне використання можливостей телефону. Хоча деякі користувачі можуть помітити значне зменшення часу роботи від акумулятора, для інших різниця може виявитися мінімальною. Однак незначний вплив на час роботи від акумулятора часто свідчить про те, що рівень продуктивності телефону не зазнає кардинальних змін.

Як увімкнути турбо-режи

Щоб активувати режим високої продуктивності на пристроях Android потрібно перейти до розділу "Акумулятор" або "Живлення" в налаштуваннях і поставити галочку або змістити перемикач на опцію "Продуктивність". Необхідність використання цього режиму варіюється, оскільки виробники не повністю розкривають його механізми, а точні переваги офіційно не повідомляються.

Тим не менш, кілька тестів і бенчмарків, проведених користувачами, показують, що хоча приріст продуктивності відносно невеликий для звичайних додатків, в ігрових сценаріях спостерігається більш помітне поліпшення. Режим також завершує фонові процеси, які можуть перешкоджати роботі основної програми, хоча це може призвести до непередбачуваного наслідку - перезапуску цих процесів і споживання ними більшої кількості енергії. Рішення про використання режиму високої продуктивності має ґрунтуватися на конкретних потребах користувача та розумінні компромісів, пов'язаних з ним.

Джерело: GSMinfo

Оценка материала:

5.00 / 3
High Performance Mode на смартфоні: як прискорити пристрій на Android 5.00 5 3
Прес-релізи / IT та зв'язок
04.01.2024 374
Еще материалы раздела «IT та зв'язок»