<
НОВИНИ ДНЯ: Погодний апокаліпсис: Україну накрив потужний циклон, що це означає  Швидкісний режим на дорозі: поліція нагадала про штрафи та пояснила, як їх уникнути  Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloomberg  Як допомога США Україні вплине на перебіг війни: прогноз генерала Маломужавсі новини дня
Політика
Світ
05.01.2024 449

Лукашенко підписав закон про довічні гарантії: заборонив судити себе після відставки

Гарантії також стосуються членів його сім'ї.

99c8d560440736dc9d6803a505419351_05.01.24

Самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко підписав поправки до Конституції. Вони регламентують права для експрезидента Республіки та його родини. Пише ТСН. 

Про це повідомила пресслужба диктатора Білорусі.

Зазначається, що за новими поправками, колишній "президент" та його родина збережуть за собою недоторканність, довічну охорону та право користуватися державною нерухомістю.

Після того, як глава держави пішов у відставку, то він і члени його сім'ї зможуть не відповідати за жодні злочини, "вчинені у зв'язку зі здійсненням своїх президентських повноважень". Крім того, недоторканними залишаються його активи, майно, листування та право на довічну охорону. Також після відставки президент отримує в дар державну нерухомість, зокрема ділянку з розташованими на ній капітальними будівлями.

Також зберігається право на колишнє "президентське" медичне обслуговування і транспортне обслуговування. У разі смерті  глави держави його поховання проведуть бюджетним коштом.

Крім того, експрезидент після відставки стане делегатом Всебілоруських народних зборів та довічним членом Ради Республіки.

Нагадаємо, раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав до мирних переговорів щодо України та цинічно заявив, що агресорку Росію спровокували на "конфлікт".

Оценка материала:

5.00 / 2
Лукашенко підписав закон про довічні гарантії: заборонив судити себе після відставки 5.00 5 2
Політика / Світ
05.01.2024 449
Еще материалы раздела «Світ»