<
НОВИНИ ДНЯ: Погодний апокаліпсис: Україну накрив потужний циклон, що це означає  Швидкісний режим на дорозі: поліція нагадала про штрафи та пояснила, як їх уникнути  Зеленський назвав наступні цілі диктатора Путіна після України  Спека чи дощі: метеорологиня про погоду на літо 2024  ЗМІ опублікували список російських генералів, які народилися в Україні і знищують свою землю  З липня ОПЕК+ збільшить видобуток нафти, - Bloomberg  Як допомога США Україні вплине на перебіг війни: прогноз генерала Маломужавсі новини дня
Політика
Світ
08.01.2024 474

Лукашенко може піти з посади президента Білорусі і готує собі нове місце – військовий аналітик

На думку Алесіна, Лукашенко готується до того, що його повноваження колись припиняться.

d0267f016fee581beb2c1ff96333ccdf_08.01.24

Олександр Лукашенко може піти з посади президента Білорусі і готує собі нове місце. Пише ТСН. 

Про це повідомив білоруський військовий аналітик Олександр Алесін в ефірі телеканалу "Київ 24".

"Коли виявилося, що не всі у президентській вертикалі були вірні чинному президенту і навіть у лавах силових органів почала просочуватися зрада. Тому для того, щоб свої повноваження закріпити не лише на час своєї каденції, а й зберегти контроль над державою та після припинення повноважень, Олександр Лукашенко, як мені здається, запропонував ось таку формулу, як кажуть, народного представництва: Всебілоруські народні збори, які мають право оголошувати імпічмент президенту, який вирішує питання про напрями розвитку держави. І, по суті, вони є органом, який перебуває над президентом. І як делегат у Всебілоруських народних зборах Олександр Лукашенко практично зберігає контроль над політичним життям Білорусі до кінця своїх днів. І тим більше він зберігає водночас повну недоторканність і державне забезпечення", - зазначив він.

Тому, на думку Алесіна, Лукашенко готується все-таки до того, що його повноваження колись припиняться.

"І для того, щоб забезпечити вихід і подальше існування, він робить ось таку політичну реформу, яка складається з нового закону про Всебілоруські народні збори. Тобто Лукашенко замислюється про припинення своїх повноважень. Я думаю, що якщо Путін переможе на наступних виборах, то, звичайно, він потягне за собою Лукашенка. Ще один термін вони побудуть разом, але далі події розвиватимуться за непередбачуваним сценарієм", - підсумував військовий аналітик.

Нагадаємо, самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко підписав закон про довічні гарантії: заборонив судити себе після відставки.

Оценка материала:

5.00 / 2
Лукашенко може піти з посади президента Білорусі і готує собі нове місце – військовий аналітик 5.00 5 2
Політика / Світ
08.01.2024 474
Еще материалы раздела «Світ»