<
НОВИНИ ДНЯ: Коли надійде до України допомога США: генерал назвав ймовірні сценарії  США схвалили військову допомогу Україні: у Кремлі вибухнули погрозами Вашингтону  Без істотних опадів та до +15°С: прогноз погоди по Київщині на 22 квітня  Тиждень в Україні почнеться з дощів, вдень до +15°  Грозові дощі, заморозки та похолодання: 22 квітня погода в Україні остаточно зіпсується  У неділю Україну накриє дощами та холодом  Скандальний закон про іноагентів у Грузії: чим він вигідний Росії та чому спалахнули протестивсі новини дня
Життя та Стиль
Особисті фінанси
01.02.2024 322

На кого проллється грошовий дощ у лютому 2024 року

Лютий має величезне значення у фінансовому плані, оскільки саме цього місяця закладається програма на найближчий час – як мінімум, на наступний рік.

45570eb3e2aaa114c5ce6ec8107157f1_01.02.24

Залежно від поведінки та ставлення до грошей, які людина продемонструє у цей час, складеться її матеріальний добробут – чи навпаки, його відсутність. Пише ТСН. 

Про тих, хто розбагатіє тим часом, розповідає астрологиня Людмила Булгакова.

Овен

Овнам дуже важливо звертати увагу на ідеї професійної якості, в яких у лютому не бракує. Одна з них, втілена в життя, може принести пристойний прибуток – від грошей буквально доведеться відбиватися. Головне, не прогаяти ту саму, найбільш перспективну, ідею і відрізнити її від прохідних, які не мають особливого значення.

Телець

Добробут Тельців безпосередньо залежатиме від враження, яке вони зможуть справити на своє керівництво, – зрозуміло, не особисте, а професійне. Тому бажано докласти зусиль, щоб воно було максимально сприятливим. У такому разі вдасться отримати в роботу гарний проєкт і, як наслідок, гарний гонорар.

Стрілець

Стрільці можуть отримати довгоочікувані виплати, на які в глибині душі вони не сподівалися. Сума дозволить їм не лише розрахуватися з боргами, якщо такі є, а й витратити ці виплати на щось приємне – про що представники знака давно мріяли. Особливу красу грошовим надходженням надасть те, що їх, найімовірніше, виплатять у валюті.

Оценка материала:

5.00 / 3
На кого проллється грошовий дощ у лютому 2024 року 5.00 5 3
Життя та Стиль / Особисті фінанси
01.02.2024 322
Еще материалы раздела «Особисті фінанси»