НОВИНИ ДНЯ: Зливи з грозами, а у Карпатах до 0 градусів: прогноз погоди на тиждень  Чим загрожує Україні зменшення граничного призовного віку — представник Інституту демографії  Перереєстрація авто в Україні: скільки коштує послуга  В Україні різко зміниться погода: синоптикиня попереджає про заморозки та похолодання  В ООН шокували кількістю постраждалих в Україні від російських атак у березні  СБУ розкрила особливість своїх морських дронів  Таємнича далекобійна зброя України: чим луплять по території РФ — оглядвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.02.2024 326

Вчені з'ясували, де може ховатися загадкова дев'ята планета

Дослідники сильно звузили область пошуку.

Учені звузили можливі місця розташування дев'ятої планети й запропонували місце, де вона розташована. Пише ТСН. 

Про це пише ScienceAlert.

Дослідники запропонували нове значення відстані загадкового світу від Сонця та його маси.

Дослідження показує, що дев'ята планета перебуває на відстані, яка в 500 разів перевищує відстань від Землі до Сонця, тобто 500 астрономічних одиниць. Щодо маси загадкового світу, то вчені вважають, що він у 6,6 раза більший за земний.

За словами авторів дослідження, їм не вдалося виявити дев'яту планету, але вони дуже сильно звузили область пошуку. Вчені змогли вивчити 80% регіонів у зовнішній Сонячній системі, де може перебувати ця планета. Тому залишилося тільки 20% невивчених регіонів, де планета все ж таки може перебувати.

Вчені  наполягають на тому, що дев'ята планета існує і вона є п'ятою за величиною планетою Сонячної системи. Водночас вона має масу, яка є середньою між масами Землі й Урана. Такі світи можна часто зустріти біля інших зірок.

Раніше вчені стверджували, що на планету Земля з великою швидкістю насувається загроза – планета Нібіру.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вчені з'ясували, де може ховатися загадкова дев'ята планета 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
21.02.2024 326
Еще материалы раздела «Суспільство»