НОВИНИ ДНЯ: Вони повернуться наступного року: чому не можна обрізати відцвілі квіти цих 5 видів  Самотність у 20+ років: чому ми відчуваємо, що життя мало бути іншим  Вилийте ці відходи під кущі — помідори нікуди буде подіти: виростуть великими та м’ясистими  Отримають те, чого давно чекали: для 4 знаків китайського гороскопа починається світла смуга починаючи з 24 червня  Нагідки — новий суперфуд і головний секрет домашнього догляду  Гороскоп на 24 червня за картами Таро: Левам - спостерігати, Козерогам - зміни  Що таке суглинковий ґрунт і чому його обожнюють рослинивсі новини дня
Політика
Україна
09.04.2024 563

Виведений із ладу на Балтиці корабель Росія хотіла перекинути в Чорне море, - ГУР

Російський ракетний корабель "Серпухов", який був виведений із ладу на Балтиці, розглядався для перекидання в Чорне море через втрату частини Чорноморського флоту.

Про це заявив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо Свобода".

"Враховуючи втрати Чорноморського флоту, такі сценарії компенсації розглядаються ворогом. Але перекидання суден досить ускладнене. Зрозуміло, що Туреччина не пропускає військові кораблі. Інші шляхи логістичні існують, але вони складні і довгі", - сказав він.

За його словами, те, що корабель вигорів, означає, що судно залишається на плаву, але сучасне обладнання технологічне виведене з ладу, пошкоджене, і для того, щоби відремонтувати судно, треба тривалий час.

Для військових об’єктів на території РФ безпечних місць немає, додав представник ГУР.

"У будь-якому випадку розширення фактично театру бойових дій для російських флотів - це добрі новини", - сказав Юсов.

Оценка материала:

5.00 / 2
Виведений із ладу на Балтиці корабель Росія хотіла перекинути в Чорне море, - ГУР 5.00 5 2
Політика / Україна
09.04.2024 563
Еще материалы раздела «Україна»