<
НОВИНИ ДНЯ: G7 не розморозить активи, поки РФ сама не виплатить Україні компенсації, - Bloomberg  Астрономи відкрили потенційно придатну для життя планету  Пів України накриють грози: яка погода очікує нас у неділю 26 травня  До Києва йдуть дощі: синоптики назвали точну дату, коли почнуться опади  Коли закінчується навчальний рік у школах 2024 року: Міносвіти назвало дату початку літніх канікул  До України йдуть дощі: якою буде погода на наступному тижні  Дощі, грози та пориви вітру: якими будуть останні травневі вихідні в Українівсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
12.04.2024 407

Інвестиції в спокій та комфорт: програми страхування від СК “ВУСО” та ПриватБанку

Останніми роками в Україні сервіс розвивався швидкими темпами та досяг високих стандартів Заходу. Багато компаній приділяють увагу задоволенню клієнтів, намагаючись вирішити найважливіші питання під час надання своїх послуг.

Особливу увагу в Україні зараз приділяють страхуванню. Наприклад, успішним кейсом є співпраця СК "ВУСО" з ПриватБанком. Уже більше ніж 8 років клієнти ПриватБанку мають можливість оформити страховий поліс онлайн через застосунок або відвідавши одне з відділень банку. Першоджерело дивись за посиланням.

Види та особливості страхування

ПриватБанк та страхова компанія "ВУСО" спільно пропонують найкращі послуги недорого, що дозволяє запропонувати повний страховий захист населенню України у разі непередбачених ситуацій та запобігти високим витратам. Один з найбільш популярних напрямків – автострахування, який викликаний, свідомим підходом водіїв до проблем безпеки у випадку дорожньо-транспортних пригод, а також його обов'язковістю.

- Обов'язкове страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ або автоцивілка) забезпечує захист водія в разі дорожньої аварії. Користуватися електронним полісом дуже зручно. Достатньо просто зробити скріншот договору, показати його у додатку "Дія" або відкрити в мобільному застосунку Приват24. Також доступна послуга "Оплата частинами", яка дозволяє розбити вартість страхування на період до 1 року. Така пропозиція є унікальною для українського ринку.

TopDriver – це комплексна програма страхування, яка включає поліс мініКАСКО, підвищений ліміт ОСЦПВ та покриття медичних витрат у разі дорожньо-транспортних пригод. Страховий внесок складає всього 49 гривень щомісячно. Загальний ліміт досягає 100 000 гривень, який включає компенсацію за пошкодження авто – 20 000 гривень, добровільне ОСЦПВ – 50 000 грн, медичний захист при аварії – 30 000 гривень. Також можливо підвищити покриття ОСЦПВ до 500 000 гривень без додаткових опцій.

Зелена карта корисна для водіїв, які збираються подорожувати за межами України на власному автомобілі. Цифровий поліс міжнародного страхування цивільної відповідальності додається до бази МТСБУ в автоматичному режимі. Треба лише взяти з собою друковану копію готового поліса і з нею можна вирушати за кордон. Клієнти, які оформлять поліс на 15 днів або на 30 днів, отримають технічний асистанс, який забезпечить послуги перекладача у разі ДТП та організацію автосервісу за кордоном.

Медичне страхування від СК “ВУСО”

Багато українців не мають доступу до якісних медичних послуг через їх високу вартість. У такому випадку на допомогу приходить медичне страхування від СК “ВУСО”.

Е-ліки – це інноваційна послуга страхування, яка гарантує оплату ліків, що були призначені сімейним лікарем з використанням системи електронних рецептів. Незалежно від того, чи стикаєтеся ви з гострим захворюванням, загостренням хронічних недуг, чи розладами внаслідок нещасного випадку, СК “ВУСО” завжди буде підтримувати вас. Страхова сума становить 10 000 гривень з франшизою на рівні 20%.

Ця програма страхування призначена для щоденного захисту. Вона охоплює раптові проблеми зі здоров'ям, такі як травми внаслідок нещасних випадків або навіть летальні наслідки. Ви маєте можливість обрати одну з трьох програм: "Стандарт", "Воєнні ризики" або "Активний спорт". Крім того, існує можливість оформлення цього виду страхування для вашої сім'ї або колективу, що гарантує покриття ризиків, які загрожують вашому життю та здоров'ю, а також при втраті працездатності.

Захист при онкологічних хворобах. Щодня в Україні реєструються нові випадки серйозних захворювань, включаючи рак. Лікування цих хвороб є дуже витратним і стає головною проблемою для багатьох українців. Проте "ВУСО" та ПриватБанк пропонують рішення. Програма страхування "Онкозахист" покриває лікування онкологічних недугів, виявлених вперше, за двома планами: "Економ" та "Комфорт". Оформити цю послугу можна в будь-якому відділенні ПриватБанку.

“З початком війни медичне страхування стало мати великий попит серед населення. Українці стали частіше стикатися з проблемами зі здоров'ям через підвищений рівень стресу. Особливо популярні зараз колективні програми страхування. Експерти підкреслюють, що забезпечення захисту здоров'я та психічного стану працівників на підприємствах є одним з ключових завдань для власників компаній. Не кожен підприємець може надати такі послуги, тому необхідно шукати альтернативні варіанти. Саме тому ВУСО пропонує доступні програми страхування для фізичних осіб,” – зазначає Михайло Назарчук, Голова Наглядової ради СК "ВУСО".

Фінансовий захист

Фінансовий захист може бути опорою у різних ситуаціях в житті, від втрати роботи до шахрайських дій. "ВУСО" та ПриватБанк, які покладаються на соціальну відповідальність, пропонують страхування навіть у таких випадках.

Страхування кредитного ліміту є важливим для багатьох людей, які бояться втратити роботу. Цей продукт дозволяє погасити борг по кредитній картці за допомогою страховика, якщо настав страховий випадок за умовами договору. У разі втрати працездатності або звільнення, виплату кредиту бере на себе страхова компанія.

Захист від шахрайства – це поліс, який захищає від різних шахрайських схем та дозволяє повернути гроші, вкрадені з банківських карт. Серед поширених видів шахрайства – перекази грошей на рахунки шахраїв, підробка сайтів, обман в інтернеті та зняття коштів з карток, що були загублені чи вкрадені. За умовами цієї послуги, за невелику щомісячну оплату, клієнт отримує захист у розмірі від 50 000 гривень.

Захист майна

Можливість захистити власне майно є невіддільною  складовою добробуту та рівноваги в житті кожного українця. Він допомагає власникам уникнути значних втрат у разі крадіжок, пожеж або інших негативних подій.

Страхування нерухомості без огляду – це програма страхування, яка дає можливість забезпечити захист вашої власності без необхідності огляду. Поліс покриває збитки, завдані вашому майну, і компенсує шкоду, яку ви можливо спричините сусідам. Страхування охоплює різноманітні ризики, такі як пошкодження в результаті виникнення пожежі, вибуху газопроводів, підтоплення, стихійних лих та покриває відповідальність власників перед третіми особами.

Також СК “ВУСО” разом з ПриватБанком пропонують страхування іпотечного та заставного майна.

Більше детальна інформація про чинні програми страхування представлена тут.

Інформація про СК “VUSO”. СК "ВУСО" – компанія з українським капіталом, яка була заснована у 2001 році. Вона отримала рейтинг фінансової стійкості uaAA від рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг". "ВУСО" спеціалізується на страхуванні авто, медичному страхуванні та туристичному страхуванні.

СК "ВУСО" має всі необхідні ліцензії та повністю дотримується вимог чинного законодавства. У липні 2023 року НБУ підтвердив прозорість структури ПрАТ "СК "ВУСО". Компанія вже довгий час поспіль займає провідні позиції у галузі онлайн-страхування. За словами Голови наглядової ради Михайла Назарчука, одним з сильних боків компанії є швидке та якісне розроблення IT-рішень завдяки наявності власної розробки, яку здійснюють кваліфіковані фахівці компанії. Компанія постійно розширює свою базу партнерів і успішно реалізує проєкти, включаючи довгострокову співпрацю з ПриватБанком.

Оценка материала:

5.00 / 3
Інвестиції в спокій та комфорт: програми страхування від СК “ВУСО” та ПриватБанку 5.00 5 3
Прес-релізи / Фінанси
12.04.2024 407
Еще материалы раздела «Фінанси»
 • История Dash и особенности криптовалюты История Dash и особенности криптовалюты

  Каждый криптопроект изначально создается для решения определенной проблемы. Часть монет задумываются для проведения анонимных переводов между пользователями. К таким криптовалютам относится и DASH, курс которой является волатильным, как и у остальных цифровых активов.

  Фінанси 08.05.2024 322
 • 300 000 активних криптогаманців Trustee Plus 300 000 активних криптогаманців Trustee Plus

  Trustee Plus зібрав під своїм крилом понад 300 000 криптогаманців та упевнено закріплює свій статус як проєкт Web3, що найдинамічніше розвивається в Україні. Ця заява привернула увагу спільноти галузі, підтвердив тим самим впевнений крок вперед від компанії.

  Фінанси 01.05.2024 442
 • За підсумками 2023 року ТРЦ Республіка Парк сплатив 122 млн грн податків та віддав 27 млн на благодійність За підсумками 2023 року ТРЦ Республіка Парк сплатив 122 млн грн податків та віддав 27 млн на благодійність

  У 2023 році ТРЦ Respublika Park, що знаходиться в столиці, сплатив 122,4 млн грн податків до державного бюджету України. Також торгово-розважальний центр разом із групою компаній-партнерів витратив понад 27 млн грн на благодійність. Наприклад, була надана допомога Збройним Силам України. Також ТРЦ відрахував кошти на закупівлю медичного обладнання та матеріалів для Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Ці досягнення стали можливими завдяки відвідувачам ТРЦ, кількість яких за минулий рік перевищила 15 млн осіб.

  Фінанси 01.05.2024 392
 • Микрозаймы онлайн: срочный сервис по доставке денег Микрозаймы онлайн: срочный сервис по доставке денег

  В результате затянувшегося коронавируса и сменившей его полномасштабной войны в Украине экономика нашей страны существенно пострадала. Цены на продукты и прочие товары растут настолько быстро, что зарплаты за ними не успевают. Во многих семьях стала привычной ситуация, когда денег до зарплаты не хватает, а семейный бюджет трещит по швам, требуя срочных финансовых вливаний. Обратиться к друзьям и родственникам не получается, ведь сегодня многие находятся в таком же положении. Банковский кредит — тоже не выход. Там неохотно выдают небольшие суммы, но заставляют собрать пакет документов, тратя время на забег по инстанциям. Хорошим выходом часто становится обращение в небанковскую финансовую организацию. Там можно быстро получить микрозайм на карту онлайн и вернуть его спустя несколько дней, когда финансовое положение улучшится.

  Фінанси 23.04.2024 287
 • Як реєструватися та виводити кошти з казино First Як реєструватися та виводити кошти з казино First

  Багато хто любить азартні ігри та проводять там багато часу. Найпопулярнішим ігровим клубом в Україні є First-казино. І це не дивно. На сайті https://first.ua/ru/igrovie-avtomaty відвідувачам відкривається широкий вибір лайв-ігор та слотів, яких понад 5 000.

  Фінанси 26.03.2024 495