<
НОВИНИ ДНЯ: G7 не розморозить активи, поки РФ сама не виплатить Україні компенсації, - Bloomberg  Астрономи відкрили потенційно придатну для життя планету  Пів України накриють грози: яка погода очікує нас у неділю 26 травня  До Києва йдуть дощі: синоптики назвали точну дату, коли почнуться опади  Коли закінчується навчальний рік у школах 2024 року: Міносвіти назвало дату початку літніх канікул  До України йдуть дощі: якою буде погода на наступному тижні  Дощі, грози та пориви вітру: якими будуть останні травневі вихідні в Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Особисті фінанси
16.04.2024 268

Зробіть це, щоб притягнути у своє життя гроші — народні прикмети і повір'я

У наших предків існувало чимало народних прикмет, що були пов'язані з грошима.

c1110ac605fe4c8f38270fa1e826fbc7_16.04.24

Насамперед, наші пращури радили завжди перераховувати купюри перед тим, як покласти їх до гаманця. Вважалося, що тоді грошам "не буде ліку". Пише ТСН. 

Фінанси не "прийдуть" у занедбаний гаманець чи рвану кишеню. Тому в давнину вірили, якщо у кишені дірка, то з неї будуть "витікати" кошти. Також існувало повір'я, що до бідності веде і порожній гаманець. Останню купюру чи монету ніколи не віддавали, а залишали всередині, щоб вона приносила більше грошей.

Щоб у домі водилися гроші, заборонялося виносити сміття після заходу сонця, а також намагалися у цей час доби не віддавати борги. Останнє радили робити лише вранці. Щоб дім не покинула "грошова удача" за будь-яку подаровану річ (кошеня, цуценя, рослину) давали одну монету.

Щоб привернути в дім гроші не змітали крихти зі столу долонею. Наші пращури вірили, що це вірний шлях до голоду і бідності.

Чужакам не давали в борг хліб чи сіль. Існувало повір'я, що разом з ними віддаєте і фінансове везіння. Щоб боргове ярмо не затягувалося на довгі роки, ніколи не давали у борг кошти у понеділок. Також не просили гроші цього дня.

Під час застілля на столі в жодному разі не можна залишати пусті пляшки — це веде до нещастя і злиднів.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зробіть це, щоб притягнути у своє життя гроші — народні прикмети і повір'я 5.00 5 2
Життя та Стиль / Особисті фінанси
16.04.2024 268
Еще материалы раздела «Особисті фінанси»