НОВИНИ ДНЯ: Чотири знаки Зодіаку будуть найщасливішими найближчими тижнями  Болгарський "Орбан" здобуває однопартійну більшість у парламенті  Хто такий Сергій "Флеш", якого росіяни намагалися вбити "Шахедом"  "Ми застосуємо все, що у нас є": Лукашенко застеріг від нападу на Білорусь  Авто нове чи вживане: який варіант на ділі кращий для українського власника  У неділю в Україні переважно без опадів, удень до +14°  Переговори США з Іраном: що пропонують за ядерну угодувсі новини дня
Бізнес
Економіка
17.04.2024 456

Російський експорт до Китаю скоротився через санкції США, — Bloomberg

Російський експорт до Китаю впав на 16% у березні на тлі збільшення санкцій США щодо Пекіна. Таке зниження спостерігається вперше з середини 2022 року.

Про це пише Bloomberg.

Різке скорочення експорту до Росії є численні погрози США щодо посилення санкцій проти банків та підприємств, які підозрюються у сприянні Росії щодо вторгнення в Украну.

У Росії таке різке зниження експорту називають тимчасовим, адже, за інформацією джерел Bloomberg, Путін може порушити питання збільшення обсягів торгівлі з Китаєм на зустрічі з лідером КНР Сі Цзіньпіном у травні.

За даними китайської митниці, експорт Китаю в Росію в березні впав майже на 16% порівняно з минулим роком. Торік обсяг торгівлі між Росією та Китаєм досяг рекордних показників — він становив 240 мільярдів доларів.

Це було пов'язано з китайським імпортом російської нафти та китайським експортом автомобілів, промислового обладнання та електроніки до Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російський експорт до Китаю скоротився через санкції США, — Bloomberg 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
17.04.2024 456
Еще материалы раздела «Економіка»