НОВИНИ ДНЯ: У Польщі нема переляку від Трампа: експерт пояснив сподівання Варшави  Виробники продуктів підняли ціни на 15%: що подорожчало найбільше  Погодні гойдалки: яких сюрпризів чекати українцям в останню неділю листопада  Навіть вдень буде мінус: синоптикиня попередила про похоладання 24 листопада   В Україні 24 листопада на сході та Закарпатті мокрий сніг, вдень до +2°  Сніг, але не всюди. Синоптики дали прогноз на 24 листопада в Україні  Синоптики погіршили прогноз погоди на вихідні: які регіони постраждають найбільшевсі новини дня
Прес-релізи
Товари та послуги
04.05.2024 467

Як обрати біотуалет для інваліда

Після повної чи часткової втрати активності та можливості переміщатися самостійно, людина не може обслуговувати себе самостійно і тим більше ходити до туалету. Для вирішення такого завдання виробники пропонують стільці-туалети, крісла та біотуалет для інвалідів для дому.

Принцип роботи біотуалету

Біотуалет – автономний резервуар для збирання продуктів життєдіяльності людини, утилізація яких відбувається за допомогою природних матеріалів. Такі пристрої порівняно легкі та мобільні. Вони дозволяють організувати туалетне місце з максимальним комфортом у заміських будинках, на дачах, у поїздках та інших місцях, зокрема, в будинку літньої чи хворої людини. Виготовляють їх найчастіше із пластику, що полегшує догляд та чищення приладу, а також транспортування.

Біотуалети для інвалідів та людей похилого віку складаються з двох ємностей. На вигляд верхня майже нічим не відрізняється від звичайного унітазу з кришкою, має зручне сидіння і отвір для зливу відходів. Нижня приймає спорожнення. Залежно від моделі, вона заповнена реагентом, торфом або має механізм електричного розкладання біологічних мас. Спеціальний клапан виключає можливість виходу відходів та запаху з нижнього бачка. Крім того, стандартний агрегат забезпечений помпою для змиву та індикатором рівня відходів.

На що звернути увагу при виборі стільця-туалету

Вантажопідйомність. Чим більше важить інвалід, літня чи травмована людина, тим надійнішою має бути конструкція. Класичний туалет для інвалідів витримує в середньому від 90 до 150 кг, посилена модель – до 225 кг. Не рекомендується підбирати стілець по верхній позначці вантажопідйомності: наприклад, якщо вага людини становить 120 кг, їй підійде виріб, розрахований на 130-140 кг.
Зручність експлуатації. Складні вироби добре зарекомендували себе там, де ними планують користуватися епізодично час від часу. Якщо стілець потрібен на постійній основі, слід звернути увагу на моделі з м'якими підлокітниками. Для відвідування душу та переміщення з кімнати в кімнату підійде крісло-туалет для інвалідів.
Вага. Чим він менший, тим легше стілець переміщати до однієї будівлі або перевозити на транспорті (наприклад, з лікарні додому і назад).
Якість матеріалів. Тут важливі характеристики рами: вибраний метал та його товщина. Сучасні виробники пропонують вироби зі сталі та алюмінію – міцні, прості у догляді і не схильні до корозії. За рахунок порожнистої конструкції рама витримує серйозні навантаження і не деформується. Слід пам'ятати, що сталь важча за алюміній, але з неї виготовляють посилені моделі для гладких людей.

Види туалетів

За будовою та оснащеністю біотуалет може мати такі характеристики:
Об'єм залежить від можливості хворого. Якщо людина може спорожняти ємність самостійно, краще вибрати пристрій з меншою місткістю. При догляді за тяжкохворим у стаціонарі використовуються біотуалети, розраховані на кілька людей.
Наявність складного механізму дає можливість переносити пристрій або транспортувати в будь-якому автомобілі або як ручну поклажу.
Сидіння також відрізняються за матеріалом – м'які, пластикові, знімні.
Касетні туалети мають вбудований електронасос, за рахунок якого відбувається змив та очищення системи. Дані моделі найчастіше використовуються у громадському транспорті (літаки, автобуси, яхти), а також у заміських резиденціях, що знаходяться у фазі будівництва. Всі відходи проходять обробку та розщеплення після чого потрапляють у спеціальну касету, яка змінюється швидко та без забруднень.
Біотуалети для інвалідів для дому мають невелику вагу, мають компактні розміри, зручні сидіння, які легко регулюються по висоті. Виконані з екологічно чистих матеріалів, оснащені місткими баками та добре нейтралізують неприємні запахи.

Оценка материала:

5.00 / 3
Як обрати біотуалет для інваліда 5.00 5 3
Прес-релізи / Товари та послуги
04.05.2024 467
Еще материалы раздела «Товари та послуги»
  • Такси Кишинев – Харьков: Быстро, удобно и недорого Такси Кишинев – Харьков: Быстро, удобно и недорого

    Маршрут из Кишинева в Харьков занимает значительное время, но комфортное такси делает даже длительное путешествие приятным. Для тех, кто ценит удобство и индивидуальный подход, трансфер становится отличной альтернативой автобусам и поездам.

  • Гарячі ідеї що можна замовити поїсти додому Гарячі ідеї що можна замовити поїсти додому

    Не бажаєте витрачати час на приготування вечері? Поспішаєте додому з роботи й хочеться чогось смачненького? Запланували вечірку або посиденьки з друзями? В кожному з цих випадків кращим рішенням буде замовити улюблені справи додому. Це може бути піца, суші, WOK або навіть італійська кухня. Різноманіття страв для доставки вражає настільки, що кожен зможе вдовольнити свої смакові вподобання.

  • Какие виды блесен существуют и для каких видов рыбы они предназначены? Какие виды блесен существуют и для каких видов рыбы они предназначены?

    Узнайте о различных видах блесен для рыбалки и подберите оптимальные приманки для ловли щуки, судака, форели и других рыб. Получите советы по технике использования блесен.

  • Усе що вам потрібно знати про суші сети Усе що вам потрібно знати про суші сети

    Більшість людей в японських ресторанах вважають за краще замовляти суші сети, оскільки це вигідно. Читайте в чому особливості суші сетів, а також як їх правильно вибирати.

  • Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами Бюджетні навушники: як отримати якісний звук за доступними цінами

    Музика, фільми, подкасти, голосові повідомлення та дзвінки – невіддільні супутники нашого щоденного життя. Вдома всі звукові повідомлення можна послухати просто з телефону, а от в суспільстві варто користуватися навушниками. По-перше, так ми поважаємо особистий простір інших людей, а по-друге, так звук набагато кращий. Але якщо подивитися ринок, може здатися, що вся аудіотехніка – дороге задоволення. Спішимо спростувати цей міф: навіть з обмеженим бюджетом можна знайти якісні та довговічні навушники.