<
НОВИНИ ДНЯ: Які системи ППО можуть захистити українські міста: пояснення експерта  Котлети "Кордон Блю": рецепт незвичних котлет з курятини в паніровці  Путін випрошував зброю під час візиту до КНДР: експерт оцінив, як це вплине на перебіг війни  В Україні 24 червня очікуються дощі та грози  Договір про стратегічне партнерство між РФ і КНДР: Москва підвищує ставки проти Заходу – Apnews  Вишня у власному соку на зиму: 15 найкращих рецептів  Спека відступить. Синоптики дали детальний прогноз на робочий тиждень в Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
06.05.2024 344

Держаудитслужба попередила про можливу аварію в метро. У КМДА не вірять

Держаудитслужба звинувачує КМДА у неналежній реакції на попередження служби про транспортні проблеми на Поштовій площі. У КМДА заявли що метро працює у звичайному режимі.

Про це йдеться в заявах Держаудитслужби та КМДА.

У сліжбі заявляють, що повідомляли владу столиці про можливі проблеми на Поштовій площі ще у 2023 році.

"Під час комісійного огляду (Поштової площі - ЕП), де досі залишається незавершеним будівництво наземних об’єктів – торгівельного комплексу з підземним музеєм, виявлені недовиконані роботи з гідроізоляції, водовідведення та водопониження.

Також були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа", - повідомляє пресслужба Державної аудиторської служби.

У Службі також заявляють, що повідомили профільний комітет КМДА про можливі проблеми із функціонування станції метро "Поштова площа". КМДА звинувачують у відсутності реакції через майже рік після аудиту.

Своєю чергою у Департаменті транспортної служби КМДА заявили, що повідомлення про можливе закриття станції метро "Поштова площа" є "маніпуляцією, щоб посіяти паніку".

У пресслужбі КМДА повідомили, що на Поштовій площі провели позапланові перевірки, в результаті яких додаткових проблем не виявили.

У КМДА також заявили, що підземний пішохідний перехід станції "Поштова площа" відокремлений цегляною перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Держаудитслужба попередила про можливу аварію в метро. У КМДА не вірять 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
06.05.2024 344
Еще материалы раздела «Столиця»