<
НОВИНИ ДНЯ: Підморгування Путіну і торгівля українськими територіями: чого очікувати від Трампа, якщо він стане президентом  Спека в Україні піде на спад, але не скрізь: синоптики дали прогноз на вихідні  Уряд пропонує збільшити військові видатки на 500 млрд гривень: на що підуть кошти  Чи відступить спека у найближчі 10 днів: з'явився прогноз  17 липня спека до +39°, подекуди пройдуть дощі  Кияни пережили ще один найспекотніший день в історії спостережень  В Україні 17 липня буде найспекотніший день року: прогнозвсі новини дня
Бізнес
Економіка
06.05.2024 260

Кияни заборгували за електроенергію 450 млн грн

Кияни мають загальний борг постачальникам електричної енергії у розмірі понад 450 мільйонів гривень.

Такі дані щодо боргів за спожиту електроенергію повідомляє постачальник YASNO. «З початку року 86,5 тис. клієнтів YASNO не здійснили жодного платежу», – повідомляє компанія.

Внаслідок виникнення значної заборгованості, постачальник ініціює відключення боржників.

У повідомленні вказано на категорії споживачів, які можуть позбутися електрозабезпечення до погашення боргів.

Постачальник нагадує, що повідомлення про наявність заборгованості надсилається через viber/смс-повідомлення. Категорія яка потрапляє у потенційну чергу на відключення є споживачі, які протягом тривалого часу свідомо ігнорують оплату за послуги. Потрапити у список боржників на відключення можна, не виконуючи одразу декілька вимог до користувача електричної енергії:

  • клієнт, жодним чином не реагує на звернення;
  • клієнт протягом кількох місяців не сплатив жодної гривні.

Для відновлення електропостачання окрім погашення заборгованості також необхідно сплатити послугу відключення та підключення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кияни заборгували за електроенергію 450 млн грн 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
06.05.2024 260
Еще материалы раздела «Економіка»