<
НОВИНИ ДНЯ: Крим – це не Росія: дивіться документальний фільм про справжню історію півострова  Бронь від мобілізації: в Україні розширили список категорій військовозобов’язаних  Крученики з курятини з сирною начинкою: простий рецепт смачної вечері для всієї родини  Вперше в історії виявлено зіткнення ядер галактик: коли це сталося   Рада планує перейменувати 83 населених пункти в Україні  Уряд вніс зміни до порядку бронювання від мобілізації  Карпатська юшка з грибами: рецепт неймовірно смачної і ситної стравивсі новини дня
Життя та Стиль
Автоклуб
18.05.2024 232

Який штраф загрожує за користування телефоном за кермом

Водії за кермом мають дотримуватися правил дорожнього руху. Під час керування транспортним засобом забороняється користуватися телефоном без спеціальної гарнітури.

У Патрульній поліції Києва зазначили, що використання засобів зв’язку дозволяється за допомогою спеціальної гарнітури або мультимедійної системи автомобіля, що дає змогу не відволікатися від керування транспортним засобом.

Відповідно до пункту 2.9 (д) ПДР України, водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці.

«За таке порушення передбачена адміністративна відповідальність — штраф у розмірі 510 гривень», – йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Який штраф загрожує за користування телефоном за кермом 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
18.05.2024 232
Еще материалы раздела «Автоклуб»