<
НОВИНИ ДНЯ: Лукашенко таємно передав Азербайджану зброю перед війною з Вірменією — Politico  На вихідних погода в Україні почне змінюватися   На вихідних в Україні дощитиме майже в усіх областях  Перед вихідними в Україні знову задощить, - прогноз  Синоптикиня попередила, де найближчим часом пройдуть інтенсивні дощі та де вже 14 червня буде спека +31 градус  Дощі не припиняються: синоптик розказав, де та коли в Україні литиме  Коли в Україні очікувати повернення спеки: синоптикиня Діденко дала відповідьвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
20.05.2024 280

Якщо не вистачає місця на городі: цікавий метод висаджування кабачків

Якщо на городі мало місця, можна спробувати виростити кабачки в мішку. Цей метод досить цікавий і простий.

f1b348130aa51bd9c9aee3270078e389_20.05.24

Для цього методу вирощування підійдуть будь-які мішки з-під коренеплодів, цукру або навіть досить щільні пакети для сміття. Пише ТСН. 

Спочатку потрібно на дно мішка насипати скошену траву, бадилля з городу, лушпиння з яблук чи картоплі та інші органічні залишки. Заповнювати органікою потрібно на 1/3. Потім додати пісок, змішаний з городною чи компостною землею.

Не варто набивати мішки до самих країв. Для розвитку рослинам цілком достатньо шару в 50 см. Якщо мішок надто великий, його краї можна повернути назовні, щоб не заважали.

Щойно ви підготували мішок, зробіть в його нижній частині невеликі отвори. Вони потрібні, щоб відводилася зайва волога і корені майбутньої рослини не загнивали.

Далі висадіть в один мішок 1-2 насінини кабачків. Щойно розсада підросте і піде в інтенсивний ріст, важливо замульчувати землю травою.

Оценка материала:

5.00 / 2
Якщо не вистачає місця на городі: цікавий метод висаджування кабачків 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
20.05.2024 280
Еще материалы раздела «Суспільство»