<
НОВИНИ ДНЯ: Вашингтон, Брюссель чи Київ: якій владі більше довіряють українці  ЦНАПи – все?: де можна оновити дані після 17 липня  Температура води в Дніпрі у Києві перевищила рекорд 2010 року та наблизилася до 30 градусів  Військовий обов'язок в Україні. Чи можуть призвати на службу виключених і знятих з обліку  Зеленський планує позбавити державних нагород зрадників: деталі  Чи можуть в Україні збільшити кількість блокпостів після 17 липня: що говорять у Міноборони  У частині України спека послабне: прогноз погоди на 18 липнявсі новини дня
18.07.2024 224

Молодіжна збірна України виграла в Угорщини ключовий матч на Євробаскеті-2024

Збірна України U-20 здобула важливу перемогу над угорскою молодіжкою в рамках групового етапу чемпіонату Європи.

n6fe0njxrda4o9elbtdr_ezgif_com_webp_to_jpg_converter_e9f15cae92695be1427276baafbd1fcb_650x410_18.07.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку. Про це повідомляють Контракти.UA.

Євробаскет-2023 U-20, Дивізіон B, група C

Угорщина – Україна – 73:81 (17:17, 16:17, 20:23, 20:24)

Угорська команда була попереду фактично впродовж усієї першої чверті. Проте, під завісу відрізку "синьо-жовті" зуміли нівелювати перевагу суперників. Як наслідок, на коротку перерву пішли вони за рівного рахунку.

У другій десятихвилинці Україна U-20 спробувала піти у відрив. На піку перевага підопічних Валерія Плеханова склала 6 пунктів. Однак, розвинути гандикап до солідних цифр вітчизняним баскетболістам не вдалося, а під завісу чверті молодіжна збірна Угорщини скоротила відставання до мінімуму.

"Синьо-жовті" організували нову спробу відірватися в рахунку в третій 10-хвилинці. Цього разу команда Плеханова вийшла на рубіж 10 очок. Утім, у кінцівці чверті Угорщина U-20 зуміла додати та "зняла" 6 пунктів переваги.

Зрештою, задум української збірної вдалося втілити на вирішальному відрізку. До середини фінальної десятихвилинки "синьо-жовті" відірвалися аж на 15 очок і забезпечили собі спокійну кінцівку зустрічі. Українці довели матч до логічної перемоги.

Перед останнім туром збірна України U-20 наздогнала угорців у турнірній таблиці. Обидві команди мають по 7 очок і продовжують змагатися за одну з двох путівок у плей-офф. 17 липня українська молодіжка зустрінеться з однолітками з Косова, які набрали 6 пунктів.

До слова, раніше збірна України здобула першу перемогу в Кубку Джонса.

5.00 / 2
Молодіжна збірна України виграла в Угорщини ключовий матч на Євробаскеті-2024 5.00 5 2