НОВИНИ ДНЯ: Зарплата в Україні зросла: де можна заробити 85 тисяч гривень  Середня зарплата в Україні сягнула 30 тисяч гривень: хто отримує найбільше  Травень 2026 - місяць двох повень: сприятливі дні для грошей, кохання та кар’єри  Трамп посилює тиск на Іран методом, "ефективнішим, ніж бомби"  Люди, які народилися в ці місяці, найнезалежніші та найрішучіші  Як правильно формувати високорослі помідори в один стовбур: поради садівниці  Гороскоп на 30 квітня: Скорпіонам - прозріння, Тельцям - стабільністьвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.07.2024 820

Спека відступає: синоптикиня назвала дату, коли прийде прохолода

Температура повітря трохи полслабиться.

Вже на вихідні - 20-21 липня - до України прийде довгоочікувана прохолода. І хоч місцями температура повітря ще буде трохи високою, але спека все ж спаде. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

На заході та на півночі, а також на Вінниччині буде "комфортна температура повітря" -  дня +25-29°. У південній частині очікується найвища температура повітря - 34-36° тепла. На сході стовпчики термометрів покажуть високі температури - +31-34°. В центрі очікують 29-32° тепла.

"Дощі в Україні якісь відчутні впродовж суботи-неділі - навряд. Хіба що завтра в Приазов'ї, а в неділю в західних областях будуть локальні дощі з грозами", - повідомила синоптикиня.

У Києві 20-21 липня буде суха сонячна погода з температурою повітря близько +28° тепла.

Нагадаємо, синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха повідомляла, чи відступить спека у найближчі десять днів. З її слів, таких екстремальних позначок на градусниках не буде. Температура повітря трохи послабиться.

Оценка материала:

5.00 / 2
Спека відступає: синоптикиня назвала дату, коли прийде прохолода 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
21.07.2024 820
Еще материалы раздела «Суспільство»