НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось вирвуться з негативу й оберуть щастя  Крадене зерно стало "токсичним": в Ізраїлі відмовились розвантажувати російське судно  Де дешевше жити в Європі: українки порівняли ціни в Іспанії, Польщі та Німеччині  Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJ  Це смішно: в РНБО прокоментували пропозицію Путіна про перемир’я 9 травня  "Ми не вороги": Зеленський відповів Венсу на заяви щодо скорочення допомоги СШАвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
29.07.2024 1650

Синоптик дала прогноз на 29 липня, попередивши про важливу деталь

Починаючи із 29 липня, спека в Україні почне спадати, але поки що не у всіх регіонах. З неприємного - ймовірні сильні пориви вітру.

d7dcnb5wwaaavis_29.07.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на прогноз синоптика Наталки Діденко. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Трохи подощить на півночі, північному сході, на Вінниччині, Черкащині, Полтавщині, а вдень у понеділок - нічого толкового, переважно сухо, хіба аж ввечері 29 липня локальні дощі пройдуть на крайній півночі України, на Луганщині та в Приазов'ї", - розповіла вона.

Важливий момент

Також синоптик вказала на важливу синоптичну деталь.

"29 липня в більшості областей України внаслідок проходження атмосферного фронту передбачається сильний північно-західний вітер, до штормових поривів 15-20 м/с", - попередила Діденко.

Температура повітря

Вона додала, що оскільки атмосферний фронт буде холодним, тому в його тилу пошириться прохолодніше повітря.

Отже в багатьох областях України спека спаде, очікується в західних областях +20....+25 градусів, на півночі, у центральних областях та у Харківській області +24...+29 градусів.

У південній частині та на південному сході ще побуде завтра сильна спека до +30....+35 градусів, (окрім Одещини, там +28...+30 градусів), проте у вівторок навіть в цих регіонах температура повітря знизиться до +27...+29 градусів.

Погода у Києві

У Києві 29 липня передбачається сильний північно-західний вітер, до штормових поривів 15-20 м/с.

"Дощ з грозою ймовірний найближчої ночі та завтра вранці, вдень - без опадів.
Повітря у столиці 29 липня очікується значно свіжішим, очікується +25 градусів", - зазначила синоптик.

Як повідомлялося, погода в Києві 29 липня погіршиться. Очікується сильний вітер та гроза.

Оценка материала:

5.00 / 2
Синоптик дала прогноз на 29 липня, попередивши про важливу деталь 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
29.07.2024 1650
Еще материалы раздела «Суспільство»