НОВИНИ ДНЯ: Україна готується отримати нові винищувачі: Зеленський розкрив деталі  Таропрогноз від 3 до 9 серпня 2026 року: життя готує несподіваний поворот  Чи справді лимон допомагає почистити мікрохвильовку: експерти перевірили поширений метод  Гороскоп на 3 серпня для всіх знаків зодіаку: у декого почнеться біла смуга  Ми дарма звинувачували швидку зарядку: ось що насправді псує батарею смартфона  На три знаки Зодіаку чекає дуже приємний сюрприз від Всесвіту  10 найкращих способів швидко охолодити квартиру, якщо немає кондиціонера та вентиляторавсі новини дня
Бізнес
Страхування
07.09.2024 600

В Україні змінилися правила страхування поїздки в транспорті

Пасажир тепер не є стороною договору для відшкодування завданої шкоди у разі настання страхового випадку.

6d74b09103446d4d0836336d174e5579_07.09.24

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури вдосконалило систему страхування поїздок на автомобільному та міському електричному транспорті.  Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Раніше пасажири купували квиток на поїздку, у вартість якого входила платня страхового поліса, що означало, що вони страхували себе за власні кошти. Відповідні відомості були зазначені у квитку.

Отже, пасажир більше не вважається стороною договору, який регулює відшкодування збитків у разі страхового випадку.

"Якщо такий випадок станеться, страхова компанія здійснює виплату відшкодування безпосередньо за запитом пасажира. Водночас перевізник також має право ініціювати процес відшкодування",- йдеться у повідомленні відомства.

Крім того, нові правила встановлюють мінімальну страхову суму, яку перевізник зобов'язаний застрахувати на кожного потерпілого. Ця сума становить 320 000 грн за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю.

Раніше ТСН.ua писав про те, як змінилися податкові відрахування до бюджету від початку війни і як це пов'язано із виїздом людей за кордон.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні змінилися правила страхування поїздки в транспорті 5.00 5 2
Бізнес / Страхування
07.09.2024 600
Еще материалы раздела «Страхування»