НОВИНИ ДНЯ: Особливо потужна дзеркальна дата 02.02.2026: як загадати бажання в цей день та що не можна робити  Що станеться у разі смерті Трампа на посаді президента США: хто отримає владу  Гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експерт  Зеленський відповів, чи він піде на наступні вибори президента  В Україні 1 лютого без опадів, вночі температура опуститься до -25°всі новини дня
08.09.2024 403

Роботодавці планують частіше звільняти працівників, ніж брати на роботу

Ринок праці в Україні наразі переживає чергову кризу. З одного боку роботодавці часто стикаються з дефіцитом працівників, з іншого - умови ведення бізнесу погіршуються. Так, відсутність безпеки, відключення світла, мобілізація, зростання податків не сприяють планам на майбутнє, у тому числі щодо кількість співробітників.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на дані Нацбанку.

Зазначається, що компанії, які мають намір змінювати кількість співробітників, існують. Але ці очікування негативні. Відповідно намірів та планів практично у всіх ключових сферах, звільнятимуть працівників набагато частіше, ніж найматимуть нових.

Зокрема, підприємства сфери промисловості:

  • залишатимуть поточну кількість працівників – 78%;
  • найматимуть нових – 8%;
  • проводитимуть звільнення – 14%, що майже вдвічі перевищує кількість тих, хто готовий збільшувати штат.

Сфера будівництва стала єдиною, де кількість компаній, які планують звільнення, не домінуватиме над тими, хто готується розширювати штат.

  • наймати нових працівників збираються 13% компаній;
  • звільняти працівників – лише 4%;
  • підприємства, що планують залишати поточну кількість працівників -83%.

Оценка материала:

4.50 / 2
Роботодавці планують частіше звільняти працівників, ніж брати на роботу 4.50 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
08.09.2024 403
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»