НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 24 січня  Коли морози в Україні відступлять? Синоптики назвали дату стрибка температури до плюса  Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Зеленський готовий укласти угоду, - Трамп  Фон дер Ляєн: «Пакет процвітання» для України майже завершено — що передбачає документвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
04.10.2024 470

Били по складах с КАБами та літаках. Дрони атакували аеродром "Борисоглєбськ", - джерела

В ніч на 3 жовтня дрони атакували аеродром у Воронезькій області. Там знаходяться російські склади з КАБами та стоянки літаків Су-35 і Су-34.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на джерела в СБУ. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, джерела підтвердили, що вночі дрони СБУ, а також ССО та інших Сил оборони атакували склади з КАБами, стоянки літаків СУ-35 і СУ-34, а також місця зберігання авіаційного пального на військовому аеродромі "Борисоглєбськ" у Воронезькій області РФ. Звідти ворог активно бомбить КАБами українські території.

"СБУ продовжує проводити активні заходи, щоб зменшити спроможність ворога тероризувати мирні українські міста винищувачами з КАБами. Демілітаризація російських військових аеродромів триватиме, бо ворог не повинен почуватися спокійно навіть на своїй території", - повідомило поінформоване джерело в СБУ.

Вибухи в районі аеродрому

В ніч на 3 жовтня росіяни писали в соцмережах про роботу ППО, прольоти великої кількості безпілотників та потужні вибухи й пожежу в районі місцевого аеродрому.

Супутниковий моніторинг зафіксував чотири осередки пожеж на території "Борсоглєбська".

Ураження РЛС "Небо-М"

Сили оборони України уразили російську радіолокаційну станцію "Небо-М". Уразити її досить складно. ЗСУ вдарили по системі ракетами ATACAMS.

За даними військових, її знищення суттєво знижує здатність армії РФ виявляти, відстежувати і перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі.

У окупантів таких систем залишилось лише 10, з тих, які ще працюють. Вартість однієї - 100 млн доларів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Били по складах с КАБами та літаках. Дрони атакували аеродром "Борисоглєбськ", - джерела 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
04.10.2024 470
Еще материалы раздела «Ранкова кава»