НОВИНИ ДНЯ: Тільки ці п'ять знаків Зодіаку гребтимуть гроші лопатою у 2026 році  Рютте: щоб зберегти мир у Європі, НАТО має більше витрачати на оборону та підтримку України  У Путіна назвали несерйозною ідею тристоронньої зустрічі США, України та РФ  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  США пропонують нову тристоронню зустріч з Україною та Росією — Зеленський  Синоптик попередив про сніг та морози: коли в Україні значно похолодає  У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровідвсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
31.10.2024 363

"Він конкурент": у Трампа не вважають Путіна "ворогом"

Також у республіканця закликали до переговорів з Росією.

67b0491bbefd7adcce243c4f327a8efb_31.10.24_1

Кандидат на пост віцепрезидента США Джей Ді Венс не вважає російського диктатора Путіна ворогом, натомість закликав до переговорів з РФ. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це він заявив під час інтервʼю NBC.

На питання журналіста про те, чи бачить Венс у Путіні ворога або союзника, він відповів, що російський диктатор є конкурентом.

"Я думаю, що він явно супротивник. Він конкурент. Я вважаю, що ми також повинні бути розумними щодо дипломатії. Просто тому, що хтось нам не подобається, це не означає, що ми не можемо час від часу вступати з ним у розмову", - заявив він.

Крім того, він наголосив, що для закінчення війни в Україні, необхідно вести переговори з Москвою.

"Я вважаю, що важливо, якщо ми колись закінчимо війну в Україні, принципово, на якомусь рівні, нам доведеться брати участь у певних переговорах між Україною, між Росією, між нашими союзниками по НАТО в Європі. І це просто необхідна частина", - зазначив республіканець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Трамп не дозволить Путіну виграти війну проти України.

Крім того, ми раніше інформували, що соратник Трампа Венс перед виборами відзначився новою скандальною заявою про війну в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Він конкурент": у Трампа не вважають Путіна "ворогом" 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
31.10.2024 363
Еще материалы раздела «Ранкова кава»