НОВИНИ ДНЯ: Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Що робити, якщо прорвало трубу у квартирі чи багатоповерхівці: посібник дій  Путін не готовий до компромісу: в ISW назвали умови для поступок з боку Кремля  Путінська війна б'є по бюджету: в Росії готуються до масового закриття бізнесів, - ЦПД  "Грошей немає навіть на зарплати": перехоплення ГУР показало кризу в регіонах РФвсі новини дня
Політика
Світ
15.12.2024 590

Китай постійно надає РФ платформу для пропаганди бажаного варіанту завершення війни – ISW

Після зустрічі з Сі Медведєв заявив, що Росія "готова відновити переговори з Україною", але лише якщо "Україна зрозуміє реалії, які склалися... на місці".

b05b7657a43388f12e6494823bb2de12_15.12.24_15.12.24

Лідер Китаю Сі Цзіньпін продовжує надавати офіційним особам Кремля платформу для формулювання їхніх безкомпромісних вимог щодо українського суверенітету. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв зустрівся з Сі 12 грудня в Пекіні. Вони обговорили ситуацію в Сирії та Україні, підкреслили двосторонні відносини Росії та КНР, а також їхню співпрацю в багатосторонніх інституціях.

Китайський лідер повторив стандартну позицію Пекіна щодо війни в Україні, закликавши до "деескалації" та рекламуючи спільну з Бразилією ініціативу "Друзі миру".

Пізніше 12 грудня Медведєв заявив російським медіа, що він і Сі обговорювали потенційне врегулювання в Україні та стверджував, що Росія "готова відновити переговори з Україною", але лише якщо "Україна зрозуміє реалії, які склалися... на місці". Заступник голови Радбезу РФ прямо посилався на промову президента Володимира Путіна в МЗС 14 червня 2024 року, у якій той заявив, що українські сили повинні "повністю вийти" з територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей до того, як Москва погодиться вступити в переговори.

Аналітики зазначили, що посадовці Кремля вже давно вживають вислів "реалії на місцях" для позначення успіхів РФ на полі бою, хоча здебільшого поступових, і примусу Україну та її партнерів до поступок щодо суверенітету шляхом визнання окупованих територій російськими, включно з тими, які українські сили все ще утримують. Російський варіант "переговорів", який враховує "реалії на місці", вимагає від України майже 20% її території та мільйонів людей, які живуть під російською окупацією.

"Як раніше повідомляв ISW, Сі Цзіньпін і КНР постійно надавали офіційним особам Кремля платформу для пропаганди цього бажаного кінцевого стану війни", – резюмували аналітики.

Нагадаємо, 12 грудня в Пекіні Сі зустрівся з Медведєвим і вказав на необхідність "розрядки ситуації" у війні проти України.

Оценка материала:

5.00 / 3
Китай постійно надає РФ платформу для пропаганди бажаного варіанту завершення війни – ISW 5.00 5 3
Політика / Світ
15.12.2024 590
Еще материалы раздела «Світ»