НОВИНИ ДНЯ: Нове опитування показало несподівану позицію США щодо війни  У Міноборони РФ "знайшли" цинічну причину нічної атаки на Україну  Путін ризикує серйозно зіпсувати відносини з Трампом, - The Independent  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилися  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний морозвсі новини дня
Політика
Світ
25.01.2025 370

Рютте підтримав "ультиматум" Трампа Росії й закликав Європу "душити" російську економіку

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтримав заяву президента США Дональда Трампа щодо посилення санкцій проти Росії, якщо Москва не припинить війну проти України.

13_853282462a6fd0ca7144e8ca954cd626_650x410_25.01.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Рютте в інтерв'ю CNBC в кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Я був дуже, дуже задоволений позицією Трампа щодо посилення санкцій проти Росії. Ми знаємо, що справи в російській економіці йдуть жахливо погано, і санкції допоможуть", - заявив Рютте.

Генеральний секретар НАТО висловив сподівання, що ЄС також посилить санкції проти Росії, щоб "задушити" її економіку та зменшити військову казну.

"Трамп має рацію, Україна ближча до Європи, але Трамп також має рацію, що це геополітичний конфлікт, тому я впевнений, що США хочуть, щоб він закінчився хорошою і міцною угодою", - додав він.

Санкції проти Росії

Після початку повномасштабного вторгнення Захід запровадив низку санкцій й обмежень проти Російської Федерації, щоб послабити її економіку й здатність вести війну. Серед основних заходів були відключення від платіжної системи SWIFT, замороження активів й обмеження доступу до технологій, включаючи чіпам й програмному забезпеченню.

Вчора, 22 січня, Трамп заявив, що може ввести нові санкції проти Росії, якщо диктатор Володимир Путін відмовиться сідати за стіл переговорів з Україною.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рютте підтримав "ультиматум" Трампа Росії й закликав Європу "душити" російську економіку 5.00 5 1
Політика / Світ
25.01.2025 370
Еще материалы раздела «Світ»