НОВИНИ ДНЯ: НАТО розпочало найбільші навчання року Steadfast Dart на тлі напруги навколо Гренландії  Гороскоп на тиждень з 26 січня до 1 лютого для всіх знаків зодіаку: потужний Повний місяць у Леві стане переломним для багатьох  Росія у 2025 році збільшила експорт золота до Китаю на 800%  Гороскоп на 26 січня: Левам - не чекати похвали, Скорпіонам - старі образи  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 26 січня – 1 лютого  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 26 січня – 1 лютого 2026 року  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІвсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
01.02.2025 941

КМВА ініціює перегляд рішення про зупинку транспорту під час тривог у Києві

У четвер, 30 січня, начальник КМВА Тимур Ткаченко виступив за перегляд рішення про зупинку громадського транспорту під час тривог у Києві. Напрацювання представлять вже на найближчому засіданні Ради оборони.

_transport_avtobus_foto___vitalii___nosach_rbk_ukrai__na_14_7516f37a2bd94a4d075ca11051454627_650x410_01.02.25

Пропозиція була зроблена під час круглого столу "Забезпечення надійної роботи громадського транспорту під час повітряних тривог у Києві", пише РБК-Україна з посиланням на Telegram КМВА. Про це повідомляють Контракти.UA.

Дискусія пройшла в рамках пошуку інструментів для розробки ефективної стратегії збереження безпеки та мобільності мешканців столиці в умовах воєнного стану.

"Відкритий обмін думками та професійний аналіз - це основа ефективних і збалансованих рішень. Так само збалансованим має бути й функціонування міста: безпека та мобільність киян є пріоритетом" - зазначив начальник КМВА на заході.

Ткаченко наголосив, що розглядаючи питання зупинки громадського транспорту під час тривог, він не отримав жодних задокументованих аналітичних обґрунтувань цього рішення.

Крім того, за його словами, ухвалене рішення Ради оборони виконується вибірково, адже в ньому зазначено, що зупинятись мають усі - і комунальний, і приватний транспорт, проте на практиці цього не відбувається.

"Всі сторони дискусії виступили за необхідність зваженого, комплексного підходу, який врахує як безпекові, так і транспортні аспекти. Ці напрацювання... будуть представлені на одному з найближчих засідань Ради оборони", - йдеться у повідомленні КМВА.

Нагадаємо, що Київ - єдине місце в Україні, де через тривоги зупиняють транспорт. Тимур Ткаченко неодноразово виступав за перегляд цього рішення. Він також пропонує, щоб зупинки громадського транспорту були облаштовані укриттями, а у пасажирів була можливість вибору: їхати далі чи сховатись в укритті.

Зазначимо, що рішення про зупинку транспорту під час повітряних тривог було прийнято КМВА 1 серпня 2022 року.

Оценка материала:

5.00 / 2
КМВА ініціює перегляд рішення про зупинку транспорту під час тривог у Києві 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
01.02.2025 941
Еще материалы раздела «Столиця»