НОВИНИ ДНЯ: Всесвіт кардинально змінить долю цих знаків Зодіаку до кінця липня  Україна знайшла новий ефективний спосіб бити по тилу в РФ, - Business Insider  Зеленський готує заміну Сирському: джерела BBC розкрили деталі про призначення головкома  У Кремлі вигадали нову причину війни проти України  У Москві знайшли мертвим ще одного топменеджера: увагу привернула одна деталь  Вступ до коледжів після 9 та 11 класів: як проходитимуть іспити у 2026 році  В Україні 21 липня дощі та грози, на півдні та сході прогріє до 33°всі новини дня
Політика
Світ
05.02.2025 826

У Трампа відправляють майже весь персонал USAID у відпустку

Співробітників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в усьому світі відправлять у відпустку. Вони будуть зобов'язані повернутися в США.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт USAID. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як зазначається, у п'ятницю, 7 лютого, увесь персонал USAID буде відправлено в адміністративну відпустку в усьому світі. Винятком будуть лише співробітники, відповідальні за критично важливі функції, основне керівництво та спеціальні програми.

У заяві зазначається, що готується план для персоналу, відрядженого за межі США, згідно з яким Агентство організовуватиме та оплачуватиме повернення до Сполучених Штатів протягом 30 днів і розриватиме контракти, які не визначені як важливі.

За даними джерел ABC News, орієнтовна кількість іноземних співробітників USAID становить від 1,5 до 2 тисяч осіб. Видання з посиланням джерела вказує, що новий заступник керівника USAID Піт Марокко повідомив представникам Держдепартаменту, що якщо відкликання не буде завершено, втрутяться військові.

Співрозмовник ABC News, знайомий з планами відкликання персонал USAID, назвав "божевільними" терміни відкликання співробітників, які для багатьох було б неможливо дотриматися. За словами джерела, багатьом співробітникам USAID за кордоном нікуди звернутися за відповідями, оскільки навіть деякі посли США не знають про плани адміністрації Дональда Трампа.

Оценка материала:

5.00 / 4
У Трампа відправляють майже весь персонал USAID у відпустку 5.00 5 4
Політика / Світ
05.02.2025 826
Еще материалы раздела «Світ»