Життя та Стиль
Столиця
У Києві оновлюють правила для громадського транспорту під час тривог: що зміниться
Безпековий аспект враховано належним чином — це головне.

У Києві оновлять правила для громадського транспорту під час тривог водії самі вирішуватимуть, зупинятися чи продовжувати рух. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це повідомив речник КМВА Євген Ієвлєв в ефірі Вечір.LIVE.
Цю ініціативу найближчим часом винесуть на розгляд Ради оборони міста.
За його словами, столичні посадовці разом із військовими, правоохоронцями та представниками Держслужби з надзвичайних ситуацій напрацьовують алгоритм дій під час повітряної тривоги — з урахуванням відновлення повноцінного руху громадського транспорту в столиці.
"Вже маємо перші офіційні та конкретні позиції від правоохоронних структур столиці, зокрема пропозиції оптимізації порядку дій для водіїв громадського транспорту та пасажирів", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Тимур Ткаченко повідомляв, що у Києві створять робочу групу, яка має напрацювати рішення щодо роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги.
Оценка материала:
У Києві оновлюють правила для громадського транспорту під час тривог: що зміниться01.03.2025