НОВИНИ ДНЯ: Чотири знаки Зодіаку будуть найщасливішими найближчими тижнями  Болгарський "Орбан" здобуває однопартійну більшість у парламенті  Хто такий Сергій "Флеш", якого росіяни намагалися вбити "Шахедом"  "Ми застосуємо все, що у нас є": Лукашенко застеріг від нападу на Білорусь  Авто нове чи вживане: який варіант на ділі кращий для українського власника  У неділю в Україні переважно без опадів, удень до +14°  Переговори США з Іраном: що пропонують за ядерну угодувсі новини дня
Бізнес
Економіка
05.03.2025 446

Чи очікується підняття тарифів на комунальні послуги найближчим часом: Шмигаль відповів

В уряді немає дискусії щодо підвищення тарифів.

f308ae718c83fca65834c0ebc42beff2_05.03.25_1

Наразі в уряді не розглядають питання підняття тарифів на комунальні послуги найближчим часом. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав під час пресконференції з нагоди п'ятої річниці роботи Уряду.

"У нас нема дискусії щодо тарифів в уряді. Сьогодні ми не розглядали можливостей підняття тарифів найближчим часом", — заявив прем'єр.

Нагадаємо, у Києві здорожчає вартість утримання будинків.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чи очікується підняття тарифів на комунальні послуги найближчим часом: Шмигаль відповів 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
05.03.2025 446
Еще материалы раздела «Економіка»