НОВИНИ ДНЯ: У Путіна заявили, що Україна має "розчистити перешкоди" для переговорів з РФ  NASA створило "супертелескоп" для порятунку Землі від сонячних катаклізмів  Погода в Україні: теплі дні ще трохи затримаються, але варто чекати на похолодання  Україна 22 квітня потрапить у топ найтепліших країн Європи: прогноз синоптиків  Томатний суп із куркою, квасолею та овочами: рецепт корисної страви  Трамп дивиться на війну очима Путіна: The Telegraph про те, чому Рубіо змушений маневрувати  Як приготувати фруктовий мусвсі новини дня
Політика
Україна
18.03.2025 407

Навіть якщо зупинять допомогу. Скільки українців хочуть продовжувати боротися з окупантом

Більшість українців впевнені у здатності продовжувати боротьбу. Зокрема, навіть якщо США скоротять або припинять допомогу.

_ssha_prapori_vizit_baydena_gettyimages_1247322524_9436840bd08abee270b947a42c4025f1_650x410_18.03.25

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповіла соціологиня і засновниця Gradus Research Євгенія Близнюк. Про це повідомляють Контракти.UA.

Нові дані дослідження свідчать, що значна частина українців впевнена у здатності продовжувати боротьбу, навіть якщо США скоротять або припинять військову допомогу. Це відображає зростання національної впевненості та зміну сприйняття війни в Україні.

За словами експерта, такий настрій зумовлений сприйняттям війни як екзистенційної боротьби за саме існування українського народу. Жорстокі дії Росії на тимчасово окупованих територіях, масові вбивства і страти, стали каталізатором для формування стійкої впевненості у необхідності боротьби.

"Тож у свідомості українців іншого шляху, окрім як боронитися, немає.", - зазначиал Євгенія Близнюк.

Додатково, висока довіра до Збройних сил України, які з початку війни утримують лідерство в рейтингах довіри, також позитивно впливає на загальний рівень впевненості.

Зміцненню цього відчуття сприяє зростання внутрішнього виробництва зброї та військової техніки, а також очікування збільшення підтримки з боку європейських країн.

Призупинення постачання допомоги США та України

Нагадаємо, раніше стало відомо, що США призупинили постачання озброєння та обмін розвідувальними даними з Україною.

Зокрема, минулого тижня в Польщі повідомили, що постачання військової допомоги через місцевий хаб було припинено. Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск тоді назвав ситуацію "серйозною".

Нормалізувати постачання допомоги та відновити обмін розвідувальною інформацією вдалося після тривалих переговорів між США та Україною, які відбулись 11 березня в Саудівській Аравії.

Оценка материала:

5.00 / 3
Навіть якщо зупинять допомогу. Скільки українців хочуть продовжувати боротися з окупантом 5.00 5 3
Політика / Україна
18.03.2025 407
Еще материалы раздела «Україна»