Політика
Україна
Зберігаєш паролі в браузерах, щоб не вводити їх щоразу?
Не роби цього! Якщо шахраї зламають комп’ютер, вони зможуть вкрасти твої паролі!

Сьогодні хочемо поговорити про те, як важливо вміти не тільки створювати надійні паролі (https://t.me/CyberpolUA/2872), але й знати, як їх зберігати. Про це повідомляють Контракти.UA.
Друзі, ми впевнені що, багато хто з вас, використовує браузер для збереження паролів. Але ви маєте розуміти, що зберігати паролі в браузері – як залишати ключі під килимком перед дверима. Начебто зручно, але чи дійсно безпечно? Давайте разом розберемося, чому краще позбутися цієї звички і знайти більш надійні способи захистити свої дані.
Чому не варто зберігати паролі в браузерах?
Крадіжка паролей шахраями. Якщо зловмисник отримає доступ до вашого комп’ютера або браузера, він може легко вкрасти збережені паролі;
Фізичний доступ сторонніх людей до комп’ютера. Якщо хтось має фізичний доступ до вашого комп’ютера, то така особа зможе переглянути або скопіювати збережені паролі без вашого відома;
Ми рекомендуємо запам’ятовувати паролі – це найнадійніший спосіб їх зберігання.
У попередніх публікаціях ми вже розповідали про способи створення складного пароля (https://t.me/CyberpolUA/2499), а також про те, як його легко запам’ятати (https://t.me/CyberpolUA/2542).
Також до вище зазначеної інформації, просимо Вас долучитись до соціального проєкту «БРАМА» - це проєкт, що був створений за підтримки кіберполіції України та волонтерських організацій для протидії дезінформації та блокування протиправного контенту.
Начальником відділу Управління протидії кіберзлочинам в місті Києві капітаном поліції Пархоменком Андрієм Миколайовичем, було зазначено,
що головною метою є очищення інформаційного простору від російської пропаганди та сервісів поширення дезінформації, а також знищення осередків незаконного поширення забороненого контенту.
Місія полягає у тому, щоб кількісно зменшити присутність росіян, що поширюють пропагандистські матеріали, у медіапросторі та якісно навчати виявляти й утилізувати ворожий контент.
Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.
Задача учасників – надсилати скарги на надані нами пости, сервіси, посилання тощо. Більше скарг – більша вірогідність блокування контенту.
Запрошуємо долучитись до соціального проєкту "БРАМА"