НОВИНИ ДНЯ: Трамп хоче залишити без грошей "міста-притулки": вони захищають злочинців, не жертв  На вихідних в Україну прийде потепління до +18°, вночі збережуться заморозки  Євросоюз дав Трампу шанс на переговори, призупинивши свої мита на 90 днів  Як приготувати котлети з вівсяних пластівців та картоплі  На 10% можуть здорожчати українські товари через втрату "торговельного безвізу" з ЄС — нардеп Камельчук  Трамп назвав свої мита "війною зі світом" і розповів, як країни "цілують дупу"  Мокрий сніг і штормовий вітер: у які регіони України завтра прийде циклон Aribertвсі новини дня
Політика
Україна
05.04.2025 211

Росія почала нову інформатаку, звинувачуючи Україну в небажанні переговорів, - розвідка

Росія розпочала нову хвилю інформаційної атаки проти України. Москва звинувачує Україну у нібито небажанні вести переговори щодо завершення війни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресцентр Служби зовнішньої розвідки. Про це повідомляють Контракти.UA.

За перші п'ять днів квітня зафіксовано активізацію нової інформаційної кампанії Росії, спрямованої на дискредитацію України. Метою цієї операції є звинувачення Києва перед країнами ЄС та США у нібито небажанні вести переговори щодо завершення війни.

Таким чином, Москва намагається перекласти відповідальність за тривалість бойових дій на Україну, створюючи хибний образ "миротворця", готового до домовленостей. До цієї інформаційної атаки залучені провідні російські пропагандистські медіа, такі як "Газета.ru", Sputnik, "Ведомости" та "Военное обозрение".

Крім того, Росія прагне проникнути у світовий інформаційний простір, формуючи враження про загальну "втому від України". Для цього використовуються іноземні проксі-медіа, які позиціонуються як незалежні джерела. Серед них – Reseau International (Франція), Magyar Hírlap (Угорщина), L’AntiDiplomatico (Італія), Ereport (Словаччина) та інші.

Паралельно відбувається проникнення в український інформаційний простір через анонімні Telegram-канали, псевдопатріотичні TikTok-акаунти та YouTube-контент, що імітує думки українських військових або "незалежних експертів". Ці ресурси поширюють однакові меседжі в різних форматах: авторські колонки, фейкові інтерв'ю, "аналітичні" блоги, графіку та відео в соцмережах. Такий підхід створює ілюзію багатоголосої дискусії, яка насправді координується з єдиного центру в Кремлі.

Оценка материала:

5.0 / 2
Росія почала нову інформатаку, звинувачуючи Україну в небажанні переговорів, - розвідка 5.00 5 2
Політика / Україна
05.04.2025 211
Еще материалы раздела «Україна»