НОВИНИ ДНЯ: Сі Цзіньпін почав масштабну чистку армії: під слідством головні генерали Китаю  Український МіГ-29 знищив будівлю з ворожими операторами FPV-дронів  Україна назавжди змінила світ, навіть якщо мир буде досягнуто — The Telegraph  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогноз  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Гороскоп на 24 січня: Скорпіонам - незвичайні сигнали, Рибам - пробувати новевсі новини дня
Бізнес
Економіка
08.04.2025 1998

Ціни на картоплю продовжують знижуватися: з чим це пов'язано

Виробники продовжують знижувати ціни через стриманий попит на продукт.

4235519b0aa6170fc2f90275017b0778_08.04.25_1

Оптові ціни на картоплю в Україні опустилися до 15-25 грн/кг ($0,36-0,46/кг), залежно від якості та обсягів запропонованих партій. Це в середньому на 10% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише EastFruit.

Як зазначають оператори ринку, пропозиція картоплі на цьому тижні залишалася досить об’ємною, тоді як попит на продукцію залишався стриманим. Ба більше, чимало покупців скаржилися на якість продукції, що пропонується, і часто відмовлялися від закупівель.

“Водночас варто зазначити, що на даний момент картопля в Україні коштує в середньому на 25% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Але з огляду на чималі обсяги цієї продукції на ринку, українські фермери не виключають можливості подальшого здешевлення в даному сегменті”, — йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 3
Ціни на картоплю продовжують знижуватися: з чим це пов'язано 5.00 5 3
Бізнес / Економіка
08.04.2025 1998
Еще материалы раздела «Економіка»