НОВИНИ ДНЯ: Ціни на хліб можуть підскочити на 20%: як блекаут та обстріли вплинуть на вартість  Що поставити на стіл, щоб 2026 рік приніс удачу: Кінь точно не встоїть  ЄС уклав угоду для України, але не таку, як хотіли: чому план зірвався і чи зіграє це на руку Кремлю  Зметуть з тарілки першими: 8 смачних бутербродів на Новий рік 2026  ЄС надасть кредит 90 млрд євро: Мерц сказав, коли Україна отримає кошти  Що подарувати на Новий рік чоловікові, якому "нічого не треба": 12 найкращих варіантів  Росія може відповісти на репараційний кредит судовими позовами: Reuters з'ясувало наслідкивсі новини дня
Бізнес
Економіка
11.04.2025 410

На 10% можуть здорожчати українські товари через втрату "торговельного безвізу" з ЄС — нардеп Камельчук

Постраждає весь український експорт.

4b34ca247ed670dd027c95392a8a5e14_11.04.25_1

Ціною втраченого «торговельного безвізу» з ЄС може стати +10% до вартості українських товарів. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це сказав народний депутат Юрій Камельчук в ефірі Вечір.LIVE.

«На жаль, ми доволі часто стикаємося з ситуацією, коли в останній момент Кабмін виходить з інформацією про справжній стан речей і про те, які саме кроки там зробили, щоб цього уникнути. На цей момент мені невідома інформація про аналіз щодо того, як це може вплинути на ринки, але скажу так, що це можна приблизно порівнювати на рівні 10% здорожчання. Такі тарифи були на велику частину с/г та іншої продукції», — сказав він.

Нардеп наголосив, що постраждає весь український експорт — від пшениці до металу. А метал — це не просто галузь, це опора української економіки, яка навіть під час війни «знаходить різні ринки».

Нагадаємо, Європейський Союз готовий вести переговори зі США щодо скасування мит на промислові товари.

Оценка материала:

5.00 / 2
На 10% можуть здорожчати українські товари через втрату "торговельного безвізу" з ЄС — нардеп Камельчук 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
11.04.2025 410
Еще материалы раздела «Економіка»