НОВИНИ ДНЯ: Як прибрати жовті плями від поту з білої сорочки за допомогою аспірину: перевірений домашній спосіб і пропорції  Ці три знаки Зодіаку входять у нову потужну еру: дороги назад не буде  Як вивести плями зі світлого замшевого взуття: прості домашні способи  Гороскоп на 13 серпня за картами Таро: Дівам – незручна ситуація, Ракам – баланс  Забудьте про хімчистку: рецепт натуральної піни, яка поверне свіжість ковдрам, подушкам і матрацам  Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: Місяць у Діві підкаже, кому не варто відкладати важливі рішення  Лікарі б’ють на сполох через популярне літнє взуття: що з ним не таквсі новини дня
Політика
Європа
24.04.2025 882

Європа назвала США "червоні лінії" для мирної угоди щодо України, - глава МЗС Франції

Європейські держави минулого тижня повідомили Сполученим Штатам, які аспекти потенційної мирної угоди між Україною та Росією не будуть для них предметом переговорів.

Про це сказав міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро, пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Україна, США, Франція, Великобританія і Німеччина провели 17 квітня в Парижі перші спільні переговори після приходу до влади президента Дональда Трампа, на яких обмінялися думками про шляхи припинення більш ніж трирічної війни.

Високопосадовці, включно з держсекретарем США Марко Рубіо, знову зустрінуться в Лондоні 23 квітня.

"Єдина мета, яка нас хвилює, - це захист французьких інтересів і європейської безпеки. Саме тому, коли США вирішують зайняти позицію посередника, ми змушуємо їх почути, якими є наші "червоні лінії"", - заявив Барро радіостанції franceinfo.

При цьому не назвав конкретні питання, щодо яких європейські лідери збираються поступатися.

Переговори в Європі

За інформацією Bloomberg, США представили європейським союзникам власні пропозиції щодо укладення мирної угоди між Україною і Росією. Пропозиція США передбачає фактичне заморожування війни, причому тимчасово окуповані території України залишаться під контролем Росії.

Пропозиція також передбачає послаблення санкцій проти Росії і відкидає обговорення прагнення України стати членом НАТО.

Крім того, видання Wall Street Journal писало, що пропозиція також може включати "визнання" Вашингтоном окупованого українського півострова Крим "територією Росії".

Після переговорів у Парижі держсекретар США Марко Рубіо заявив, що президент Дональд Трамп вийде з переговорів, якщо не буде прогресу протягом кількох днів.

Оценка материала:

5.00 / 3
Європа назвала США "червоні лінії" для мирної угоди щодо України, - глава МЗС Франції 5.00 5 3
Політика / Європа
24.04.2025 882
Еще материалы раздела «Європа»