НОВИНИ ДНЯ: Чотири знаки Зодіаку будуть найщасливішими найближчими тижнями  Болгарський "Орбан" здобуває однопартійну більшість у парламенті  Хто такий Сергій "Флеш", якого росіяни намагалися вбити "Шахедом"  "Ми застосуємо все, що у нас є": Лукашенко застеріг від нападу на Білорусь  Авто нове чи вживане: який варіант на ділі кращий для українського власника  У неділю в Україні переважно без опадів, удень до +14°  Переговори США з Іраном: що пропонують за ядерну угодувсі новини дня
Бізнес
Економіка
26.04.2025 1060

Долар у перші 100 днів Трампа показав рекордне падіння

За перші 100 днів керування Дональда Трампа долар США продемонстрував найглибше падіння з часів президентства Річарда Ніксона.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на дані Bloomberg.

Індекс долара США впав приблизно на 9% у період між 20 січня і 25 квітня 2025 року. Хоча традиційно перші 100 днів президентства в США характеризувались зміцненням національної валюти. Принаймні останні десятиліття.

Більш того, навіть за президентства Ніксона у 1973 році, коли США відмовилися від золотого стандарту і перейшли до плаваючого курсу валют, долар менше впав (-8,1%), ніж зараз.

Видання нагадує, що причинами падіння долара у перші 100 днів Трампа є його митна війна проти всього світу. Інвестори побоюються непередбачуваності та наслідків такої політики, і шукають альтернативи долару. Як результат, за цей час євро, швейцарський франк і японська єна зросли більш ніж на 8% кожна відносно долара. Крім того, дорожчає золото, що є індикатором нестабільності світової економіки.

Оценка материала:

5.00 / 4
Долар у перші 100 днів Трампа показав рекордне падіння 5.00 5 4
Бізнес / Економіка
26.04.2025 1060
Еще материалы раздела «Економіка»