НОВИНИ ДНЯ: Не маємо єдиної думки щодо Донбасу: Зеленський пояснив, чому не погоджується з планом США  День зимового сонцестояння 2025 року: коли буде найдовша ніч року, чим вона особлива  Акцизи на пальне зростуть: коли українцям чекати на здорожчання бензину та автогазу  Які речі не потрібно викидати під час прибирання перед Новим роком: народні прикмети, що кажуть астрологи  Кабмін ухвалив важливі зміни по бронюванню від мобілізації: кому доступні нові правила  "В нас немає іншого вибору": Сирський зробив заяву через наступ ворога  Зеленський сказав, від чого залежить достойний мир в Українівсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
26.05.2025 414

Україна виборола третє "золото" чемпіонату Європи-2025 зі стрибків у воду

Олексій Середа став чемпіоном Європи зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.

5a2dcfd03bd9258de2cd0eb883e7fdd2_26.05.25_1

Збірна України здобула третю золоту медаль на чемпіонаті Європи-2025 зі стрибків у воду, який відбувається у турецькій Анталії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Олексій Середа став чемпіоном Європи зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.

У фіналі 19-річний українець набрав 468,65 бала. "Срібло" виграв німець Олі Рослер (439,45 бала), а бронзовим призером став австрієць Антон Кнолл (423,35 бала).

Для Середи – це дев'яте "золото" в кар'єрі на чемпіонатах Європи зі стрибків у воду і третє особисте.

Загалом Україна вже має три золоті нагороди на Євро-2025 зі стрибків у воду.

Раніше Олексій Середа, Ксенія Байло, Кірілл Болюх та Софія Лискун тріумфували у змішаних командних змаганнях.

А Ксенія Бочек та Діана Карнафель стали найкращими у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна виборола третє "золото" чемпіонату Європи-2025 зі стрибків у воду 5.00 5 2
Життя та Стиль / Спорт
26.05.2025 414
Еще материалы раздела «Спорт»