НОВИНИ ДНЯ: "Старий світ рухнув": Буданов зробив жорстку заяву в річницю Будапештського меморандуму  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Трамп нарешті отримав премію миру, але є нюанс  Годжес пояснив, чому захоплення Покровська не стане успіхом для Росії  Без опадів, але вітряно: синоптик розповіла, якою буде погода на вихідних  Важкий період закінчується: 3 знаки зодіаку відчують полегшення після 5 грудня  Зарплати військовим не підвищать, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигальвсі новини дня
Бізнес
Економіка
30.06.2025 491

Транспортні карти для киян подорожчають

Мешканці Києва можуть оформити транспортні карти для оплати проїзду. Але з 1 липня їх виробник вимушений підлаштовуватись під економічну ситуацію та збільшити вартість.

У КМДА пояснили, що за останні два роки суттєво змінилися виробничі умови, вартість логістики та інших складових транспортних карт, повідомляють Контракти.

Так, з 1 липня 2025 року в Києві змінюється вартість карт для оплати проїзду в міському транспорті:

  • звичайна синя транспортна карта коштуватиме 96 грн;
  • пластиковий учнівський – 120 грн.

«Різниця в цінах пов’язана з особливостями виробництва: сині карти виготовляють великим тиражем, тоді як учнівські – індивідуально, з персоніфікацією кожної карти, що впливає на собівартість», – йдеться у повідомленні.

У КМДА додали, що карти, які були придбані раніше, лишаються актуальними та доступними для поповнення і використання у транспорті.

«Вартість поїздок також не змінюється. Зміняться тільки ціни на нові пластикові карти», – пояснили у КМДА.

Кияни можуть придбати або поповнити транспортну карту у терміналах на станціях метро, в касах метрополітену або в Т-крамницях. Нею можна сплатити проїзд у всьому комунальному транспорті міста: автобусах, тролейбусах, трамваях, метро, фунікулері та кільцевій міській електричці.

Також окрім пластикової транспортної карти можна придбати цифрову.

«Вона завжди напоготові в телефоні та зберігає в собі такі ж знижки на покупку великої кількості поїздок або проїзних, як і пластикова», – йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 4
Транспортні карти для киян подорожчають 5.00 5 4
Бізнес / Економіка
30.06.2025 491
Еще материалы раздела «Економіка»